قوانین و مقررات

شرایط و قوانین:

استفاده شما از وب سایت فروشگاه “مجموعه آموزشی آرکپرو” به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

در متن زیر منظور از “مجموعه آموزشی آرکپرو” وبسایت فروشگاه مجموعه به آدرس http://arcpro93.com/shop بوده است.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “مجموعه آموزشی آرکپرو” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

 1. کاربر موظف است قبل از اقدام به سفارش محصولات تمام توضیحات مندرج در مشخصات محصول را مطالعه و از نوع محصول (دانلودی یا فیزیکی) حتما مطلع شود .
 2. جهت تکمیل اطلاعات فردی جهت خرید محصول ، کاربر حتما باید مشخصات دقیق و صحیح خود را وارد کند ، در غیر این صورت سفارش کاربر غیر قابل پیگیری خواهد بود .
 3. درگاه پرداخت “مجموعه آموزشی آرکپرو” از نوع درگاه پرداخت امن (زرین پال) بوده و کاربر برای کسب اطمینان در پایین صفحه وبسایت میتواند نشان تاییده زرین را مشاهده نماید .
 4. هر نوع سفارش به دلایل خاص در صورت صلاحدید مدیریت مجموعه قابلیت لغو شدن دارد ، و در صورت لغو سفارش از طرف “مجموعه آموزشی آرکپرو” با شما تماس گرفته و مبلغ پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.
 5. جهت خرید و ثبت سفارش به غیر از این وبسایت  http://arcpro93.com/shop ، مجموعه ما هیچ زیرمجموعه و یا وبسایت دیگری ندارد و مسئولیتی در قبال وبسایت و یا اشخاص سودجو که اقدام به فروش محصولات ما یااستفاده از  نام ما میکنند نخواهیم داشت .
 6. تمامی بسته های فیزیکی ارسالی توسط پست جمهوری اسلامی ایران برای خریداران ارسال خواهد شده ، قبل از ارسال محصولات “مجموعه آموزشی آرکپرو” آنها را تست کرده و از سلامت فیزیکی محصولات اطمینان کسب کرده است ، چنانچه بسته پستی آسیب دیده به دست شما برسد از جانب پست جمهوری اسلامی بوده و  از تحویل گرفتن بسته خودداری نمایید ، چنانچه بسته به صورت آسیب دیده تحویل گرفته شود “مجموعه آموزشی آرکپرو” هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد .
 7. تمامی محتویات “مجموعه آموزشی آرکپرو” اعم از رایگان و غیر رایگان تولید شده در مجموعه بوده و فقط از طریق وبسایت فروشگاه “مجموعه آموزشی آرکپرو” به فروش و انتشار میرسد ، چنانچه اشخاص یا مجموعه های دیگری اقدام به فروش محصولات ما کرده باشند “مجموعه آموزشی آرکپرو” هیچ مسئولیتی در قبال کلاهبرداری این افراد نخواهد داشت ، و از شما خواهشمندیم در صورت مشاهده حتما به ما اطلاع دهید .
 8. با تمام اشخاصی که اقدام به نشر غیر مجاز ، ریکاوری آموزش ها و یا استفاده از مطالب و تصاویر “مجموعه آموزشی آرکپرو” بدون ذکر منبع کرده باشند به صورت جدی برخورد و در مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
 9. بعد از خریداری هر کدام از پکیج های ما بسته به تعداد کاربران پکیج یک بار کد فعالسازی به کاربر داده خواهد شد ، کاربر موظف به حفظ و نگه داری کد فعالسازی است و در صورت مفقود شدن کد و یا تعویض سیستم ۷۵% از مبلغ پکیج با توجه به قیمت اصلی پکیج در زمان فعلی جهت ارسال کد جدید دریافت خواهد شد .
 10. از زمان تحویل گرفتن پکیج تا ۷۲ ساعت پکیج خود را فعال نمایید ، طبق قوانین مجموعه ، پشتیبانی مسئولیتی در قبال پاسخگویی به موقع به افرادی که بعد از زمان تعیین شده اقدام به فعالسازی میکنند ندارد .
  (مثال : افرادی که بعد از یک ماه اقدام به فعال سازی پکیج خود میکنند انتظار دریافت پاسخ لحظه ای و به موقع از پشتیبانی را نداشته باشند و کمی صبور باشند تا کد فعال سازی برایشان ارسال شود )
 11. حتما قبل از اقدام به خرید محصولات حساب کاربری در سایت ایجاد کنید تا سفارش شما به راحتی قابل پیگیری باشد .
 12. قوانین این صفحه به هر دلیل و یا صلاحدید قابل تغییر است ، لذا خواهشمندیم به صورت دوره ای قبل از اقدام به خرید جدید از محصولات این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید .

هدف ما ارائه خدمات آموزشی در مسیر پیشرفت شماست .