سوالات متداول

* آیا قابلیت خرید به صورت چند کاربره برای هر پکیج وجود دارد؟

بله در هنگام خرید میتونید تعداد کاربرهارو از 1 تا 3 تغییر بدید .

*ارسال پکیج ها به چه صورتی هست ؟

با پست انجام میشه ، سفارش های شهر اصفهان با هماهنگی خریدار پیک میشه .

* در صورت تعویض ویندوز ، کدهای فعالسازی فعال میمونن ؟

کد ها همچنان فعال باقی میمونن و در صورت بروز هرگونه مشکل با اطلاع دادن به پشتیبانی رسیدگی به این امر انجام میشه .

* امکان استفاده به صورت دانلودی از پکیج ها میسر هست ؟

به دلیل اینکه برای کاربران خارج از ایران پکیج ها به صورت دانلودی ارائه میشن ، امکان استفاده از محتوا به صورت دانلودی میسر هست .

*امکان افزایش تعداد کاربرهای پکیج وجود داره ؟

این امکان فقط تا زمانی که پکیج خریداری شده فعال نشده باشه وجود داره و با احتساب هزینه کاربر اضافه به قیمت روز هر پکیج صورت میگیره .

* در صورت تعویض سیستم آیا امکان استفاده از پکیج فعلی همچنان هست ؟

چنانچه زمان سپری شده  از تاریخ خرید توسط کاربر کمتر از 6 ماه باشه با ارائه فاکتور معتبر از سیستم جدید به نام خود کاربر و بعد از استعلام از جانب ما ، با هماهنگی پشتیبانی اقدام به فعالسازی مجدد انجام میشه .

* هزینه ارسال به صورت پست یا پیک به چه صورت هست ؟

از کاربرها برای ارسال اول از هر پکیج هزینه ای دریافت نمیشه .

چنانچه به هر دلیل مجموعه ملزم به ارسال دوباره محصول بشه ، هزینه ارسال با کاربر هست .

* آیا امکان مرجوع کردن پکیج های خریداری شده وجود داره ؟

با توجه به اینکه از هر پکیج در قسمت توضیحات محصول به صورت کامل معرفی و شرح محتوا قرار گرفته ، کاربر قبل از خرید موظف به بررسی کامل این موارد و حتی تماشای جلسات رایگان از هر پکیج قبل از خرید هست.

به همین دلیل کاربری که پکیج خودش رو سفارش داده به این معناست که محتوا و توضیحات و حتی کیفیت آموزش های محصول رو به صورت کامل بررسی کرده .

چنانچه تا قبل از فعالسازی پکیج کاربر خواستار مرجوع باشه با توجه به دلایل و بررسی اونها ، در صورت موجه بودن دلیل مرجوع ، کاربر موظف به ارسال پکیج با هزینه خود برای ماست و بعد از تحویل گرفتن پکیج توسط مجموعه با کسر هزینه ارسال و بسته بندی به قیمت روز (هزینه پست و پاکت ) طی 3 تا 6 روز کاری هزینه پرداخت شده به حسابی که فقط به نام کاربر در زمان سفارش بوده واریز میشه . 

** در صورت آسیب دیدن سی دی ها یا محتوات همراه پکیح نظیر قاب یا هدایا : تمام هزینه ها به صورت خسارت با استناد به قیمت روز محصول از حساب کاربر کسر میشه .