پرش به محتوا

تلفیق رنگ های گرم با فلز سرد در فروشگاه جدید کفش Camper

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : خورخه پنادس (Jorge Penades) طراح مشهوری که در شهر مادرید (Madrid) واقع در کشور اسپانیا (Spain) زندگی می کند، از جدیدترین پروزه ی خود، یعنی طراحی یک فروشگاه رنگارنگ و چشم نواز برای برند اسپانیایی کفش Camper رونمایی کرد!

در این فروشگاه که در شهر مالاگا (Malaga) واقع شده است، زیبایی های بعضا خشن صنعتی در ترکیب با رنگ های آبی روشن، قرمز و صورتی تلطیف گشته است! اگر بخواهیم پرده از عناصر طراحی این فروشگاه کفش برداریم به سه عنصر می رسیم؛ پروفیل های فلزی متخلخل، صفحات ویترینی از همین جنس و بازیگران نقش اصلی این نمایش چشم نواز یعنی پیچ و مهره ها!

سه عنصری که به عنوان بازیگران اصلی در طراحی و ساخت فروشگاه کفش Camper به آن ها اشاره کردیم، بلااستثنا در تمام گوشه و کنار مغازه به کار رفته اند و  خودنمایی می کنند؛ از پیشخوان گرفته تا صندوق و حتی لوازم و ابزار روشنایی. هر زاویه ای از فروشگاه را که جستجو کنید، جز این سه المان، چیز دیگری نخواهید یافت!

اما بگذارید کمی هم در مورد بازیگران فرعی این فروشگاه سخن بگوییم! رنگ ها؛ که با قدرت هر چه تمام تر در کنار عناصر صنعتیِ فلزی به ایفای نقش می پردازند. در این فروشگاه هر رنگ، نمایانگر کارکرد خاص و بخش متفاوتی است! به عنوان نمونه رنگ صورتی به شما اعلام می کند که در بخش کفش کودک هستید، آبی روشن مخصوص ویترین کفش های زنانه و مردانه است، رنگ زرد نشان دهنده مکان استراحت و نشستن شما می باشد و در نهایت رنگ قرمز به شما اعلام می کند که زمان پرداخت پول فرا رسیده است.

این فروشگاه بخشی از کمپین Camper Together به شمار می آید! برند Camper در طی این کمپین تلاش می کند تا با همکاری طراحان حوزه های مختلف، فروشگاه های منحصر به فرد و خلاقانه ای را برای ارائه و عرضه محصولات خود به مشتریان و هواداران خود در سراسر اسپانیا راه اندازی نماید!

خورخه پنادس (Jorge Penades) که از سال 2015 میلادی به عنوان طراح در جامعه تخصصی معماری و طراحی اسپانیا به نامی شناخته شده بدل شده است، پیرامون روند آماده سازی فروشگاه کفش Camper توضیح داده است که این پروژه برای او یک پروژه فوری بوده است و آن را به کمک چهار دستیار خود طی فقط چهار هفته به بهره برداری رسانده است!

 

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.