پرش به محتوا

مـرجـوع کـردن پکیـج

نحوه مرجوع کردن پکیج :

در صورتی که به هر دلیلی قصد مرجوع کردن پکیج خریداری شده را دارید ، تا 48 ساعت از خرید پکیج(تاریخ و ساعت فیش واریزی) مهلت انجام این کار را دارید (لینک های دانلود پکیج و کد فعالسازی به محض خرید برای شما ارسال و قابل استفاده هستند حتی اگر پکیج هارو به صورت پستی سفارش داده باشید ، پس تا قبل از سپری شدن 48 ساعت فرصت بررسی محتوای پکیج برای شما میسر است). چنانچه پکیج برای شما پست یا پیک شده باشد (تا قبل از 48 ساعت سپری شده از زمان ثبت خرید ) : ابتدا پکیج به همراه تمام متعلقات ارسالی همراه آن را با هماهنگی واحد فروش برای ما به صورت پستی ارسال کرده و وجه پرداختی شما طی 4 تا 7 روز کاری با در نظر گرفتن خسارت یا عدم خسارت به موارد ارسالی برای شما واریز خواهد شد. کاربر موظف است قبل از ارسال پستی پکیج به واحد فروش اطلاع داده تا از جانب آرکپرو پکیج فعال شده از روی سیستم کاربر غیر فعال شود.

کسر مبلغ 200/000 ريال بابت صدور کد فعالسازی(به ازای هریک پکیج) و مبلغ 150/000 ريال بابت ارسال پستی طبق قوانین تمام فروشگاه های اینترنتی متوجه خریدار به دلیل انتخاب اشتباه است. و فروشگاه اینترنتی نباید این خسارت را متحمل شود.

مواردی که شامل خسارت از جانب خریدار به محصول مرجوع شده می باشد :

*در صورتی که DVD ها آسیب دیده باشند : به ازای هر DVD آسیب دیده مبلغ 30/000 ريال از وجه پرداختی خریدار کسر خواهد شد .

*در صورتی که قاب پکیج  آسیب دیده باشد : مبلغ 40/000 ريال از وجه پرداختی خریدار کسر خواهد شد .

*پس از دریافت پکیج توسط مجموعه ، کاربر موظف به معرفی شماره کارت (به نام و مشخصات خریدار ثبت شده در سایت) بوده و مبلغ واریزی ایشان طی 4 تا 7 روز کاری با در نظر گرفتن خسارت یا عدم خسارت به موارد ارسالی برای شما واریز خواهد شد.