پرش به محتوا

مرکز توریستی Lianhuadang ؛ آسودن در آغوش امن طبیعت!

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : به تازگی در منطقه‌ ساحلی Lianhuadang واقع در کشور چین (China) یک مرکز توریستی مدرن و متفاوت افتتاح شده است! این مرکز که با نام Lianhuadang Tourist Centre شناخته می‌ شود، بهترین انتخاب برای تجربه ی آسایش، لذت بردن از طبیعت، خرید و در یک کلام، گذراندن یک تعطیلات منحصر به فرد می باشد. علاوه بر این، وجود یک اسکله ی قایقرانی نیز بر جذابیت های این مکان افزوده است.

مرکز توریستی Lianhuadang

سایت پروژه در جزیره Lainhua واقع شده است. چشم انداز بکر و رویایی این جزیره، چیزی بود که در همان ابتدای کار نظر معماران SEU – ARC را به خود جلب کرد. منظره چشم نواز گل های نیلوفر آبی و سایر گیاهان آبزی به حدی غیر قابل چشم پوشی است که تیم طراحی تصمیم گرفتند در طبقه همکف هم استراتژی طراحی باز را برگزینند! به این ترتیب استفاده کنندگان از فضا می توانند در هر شرایطی از زیبایی های طبیعی این جزیره بهره مند گردند!

در ورودی این مرکز توریستی دو مسیر پیاده به چشم می خورد؛ این دو مسیر، گردشگران را به نقاط مختلفی راهنمایی خواهند کرد. یکی وارد ساختمان سفید رنگی که در حاشیه جزیره همیشه سبز Lianhua می‌ درخشد، خواهد شد و دیگری مستقیم به سمت پشت بام آن خواهد رفت. یعنی به فضایی که می توان در آن نشست و بدون هیچ محدودیتی به تماشای زندگی جاری در طبیعت خوش رنگ پیرامون جزیره پرداخت! از طریق این مسیرهای پیاده روی، بخش های مختلف این پروژه با هم در ارتباط خواهند بود. می ‌توان به راحتی درک کرد که این مسیرها آنقدر جالب توجه و خلاقانه طراحی شده اند که فرم ساختمان را نیز تحت تاثیر خود قرار داده اند!

مرکز توریستی Lianhuadang

مقطع
نما

هدف اصلی در طراحی این پروژه، تلفیق توپوگرافی و محیط طبیعی بود؛ به نحوی که بتوان یک تجربه غنیِ فضایی را ایجاد کرد و در همین حال، با چشم انداز بکر و رویایی جزیره هم تعامل خوبی برقرار نمود! آن چنان که از تصاویر بر می آید، تیم معماران SEU – ARC در رسیدن به این هدف بسیار موفق عمل کرده است.

 

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.