پرش به محتوا

معرفی و آموزش مقدماتی پلاگین رندر V-ray Revit

آموزش Revit

در این آموزش شما با نحوه کار با پلاگین V-Ray در Revit  آشنا خواهید شد .

نتایج تست پلاگین محبوب Vray 3.4 Revit پس از کرک شدن

معایب و محاسن

تمام بخش های پلاگین به درستی عمل و کار میکنند و رندر های خوبی میتوان با این پلاگین تهیه کرد که لازمه تهیه رندر های مطلوب فراگیری کار با این پلاگین است .
و کسانی که نسخه ویری مکس کار میکنند به راحتی با این پلاگین میتوانند کار کنند چون تمام پارامترها و آپشن های این پلاگین با نسخه مکس مشابه است اما باز هم ساده تر و روانتر از نسخه مکس .
نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که به دلیل اورجینال نبودن پلاگین و برنامه رویت ما بعد از تست های متعدد در تمام حالات با سیستم های قوی شاهد افت سرعت به نسبت نسخه اصلی و روند کند رندرگیری و اشغال فضای رم حتی تا ۱۰۰‎٪ از این پلاگین بودیم و در خیلی از موارد در رندر های سنگین و با جزئیات باگ های زیادی را در هنگام رندر شاهد بودیم که در بعضی موارد به صورت ناگهانی برنامه هنگ کرده و یا کامل بسته میشد .

این تست ها توسط سیستم های قوی و حتی یک ابر رایانه با پردازشگر بیست هسته ای انجام شد که در تمام سیستم ها موارد مشابه ذکر شده دیده شد .
با این حال برای پروژه های سبک و ساده خیلی مشکلی در رندرگیری و باگ نداشتیم و به دلیل محبوب بودن این پلاگین در بین کاربرها خیلی ها تمایل به خرید و کار با آن را دارند که میتوانند از هم اکنون برای خرید آن اقدام کنند .هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.