پرش به محتوا

Adobe Photoshop CC 2021 ؛ درخشان ترین نرم افزار ویرایش عکس

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : Adobe Photoshop CC بزرگترین نام در عرصه ی ویرایش عکس است. این نرم افزار، مجموعه ای بی نظیر از ابزارهای ویرایش عکس را در اختیار شما قرار می دهد؛ ابزارهایی که توسط بسیاری از متخصصان خوش قریحه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. این برنامه در عین قدرتمند بودن، ساده است و به خوبی با سایر برنامه های شرکت Adobe ادغام می شود. به همین دلیل است که Adobe Photoshop CC 2021  در صدر جدول بهترین ویرایشگر های عکس سال 2021 میلادی قرار دارد. در ادامه ی این مطلب، شما را با مهم ترین ویژگی های آخرین نسخه ی نرم افزار کاربردی فوتوشاپ، یعنی Adobe Photoshop CC 2021 آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید!

Adobe Photoshop CC 2021: امکانات

Adobe Photoshop CC تعداد زیادی ابزار گوناگون برای ویرایش عکس های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد؛ تقریبا می توان گفت هر چیزی که ممکن است در زمینه ی ویرایش و بهبود بخشیدن به یک عکس به آن نیاز پیدا کنید! به زبان ساده تر، چه بخواهید عکس های خود را ویرایش کنید و چه لازم باشد که بر روی لایه های مختلف آن کار کنید، Adobe Photoshop CC پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. از ابزارهایی برای برش، رنگ آمیزی، پر کردن، رفع تاری و یا پاک کردن بخش هایی از عکس گرفته، تا ایجاد تغییراتی در پس زمینه، ترکیب چند عکس در هم، ایجاد تصاویر آینه ای، سه بعدی و… .

یکی از مهم ترین ویژگی های نسخه ی سال 2021 نرم افزار Photoshop CC، ایجاد کنترل بیشتر بر ابزار Fill است. به این ترتیب، شما می توانید با دقت و سرعتی بیشتر از گذشته، به پاک کردن عناصر ناخواسته در عکس بپردازید؛ و یا حتی پس زمینه ی تصویر خود را تغییر دهید.

می توان گفت که در Photoshop CC 2021 سرعت و دقت تمامی ابزارها، به طرز چشمگیری بیشتر شده است. شاید نتوان در یک مطلب کوتاه به بررسی تمامی آن ها پرداخت. اما می توان ادعا کرد که تغییرات بخش هایی مثل Interface و Layout توانسته همگان را متحیر نماید!

Adobe Photoshop CC 2021: خروجی گرفتن

از آنجایی که Adobe Photoshop cc بخشی از سرویس Adobe Creative Cloud به شمار می رود، پرونده های تصویری شما به صورت خودکار در یک شبکه ی ابری ایمن ذخیره خواهند شد. این بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از  Photoshop cc 2021 از هر کجای جهان، و با کمک رایانه، تلفن هوشمند و یا یک تبلت، به پرونده های خود دسترسی داشته باشید.

یکی از محبوب ترین ویژگی های Photoshop CC قابلیت ذخیره کردن تصاویر با فرمت های رایجی مثل TIFF، PICT، PDF و PNG است. این ویژگی در نسخه ی سال 2021 این نرم افزار ارتقا یافته و سریعتر عمل می کند. علاوه بر این، سازگاری و سرعت همرسانی تصاویر ویرایش شده در Photoshop CC با شبکه های اجتماعی، در این آخرین به روز رسانی افزایش یافته است.

آیا باید Adobe Photoshop CC 2021 را نصب کرد؟

پاسخ ما ساده و سر راست است: بله! با نصب Photoshop CC 2021 به استاندارد ترین و درخشان ترین نرم افزار ویرایشگر عکس دسترسی خواهید داشت. این نسخه از نرم افزار Adobe Photoshop CC برای از بین بردن نقایص و کاستی های یک عکس، بهترین گزینه ی در دسترس شماست. این مطلب را با یک توصیه ی دوستانه به پایان خواهیم برد: اگر در مورد عکاسی جدی هستید، Photoshop CC 2021 بهترین دستیاری است که برای ویرایش عکس هایتان به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop CC 2021

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.