پرش به محتوا

Autodesk 3Ds Max 2021 ؛ سریعترین، از نصب تا اجرا

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو :  Autodesk 3Ds Max یکی از نام آشناترین نرم افزارهای گرافیک سه بعدی به شمار می آید. این برنامه ی بسیار کاربردی، در ساخت پویانمایی ها، مدل ها، بازی ها و تصاویر سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. طی سال‌ های گذشته، آپدیت های زیادی برای Autodesk 3Ds Max منتشر شده اند. شرکت Autodesk در هر کدام از به روز رسانی هایش، کیفیت بالاتری از عملکرد را به نمایش گذاشته است. اما شاید بتوان Autodesk 3Ds Max 2021 را گل سرسبد نسخه های مختلف این برنامه دانست. در نوشتار پیش رو Autodesk 3Ds Max 2021 را مورد بررسی دقیق و موشکافانه ای قرار داده ایم. پس با ما همراه باشید!

وقتی پروژه ها روز به روز پیچیده تر و جدول زمانی تحویل طرح ها، هفته به هفته فشرده تر می شوند، به ابزاری که سرعت کار شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد، نیاز پیدا خواهید کرد. Autodesk 3Ds Max 2021 همان دستیاری است که به افزایش سرعت و بهبود عملکرد شما کمک می کند. اگر بخواهیم همه چیز را در یک جمله خلاصه کنیم، باید بگوییم: Autodesk 3Ds Max 2021 از نصب تا رندر، سریع تر از همیشه!

چیپ ودرمن (Chip Weatherman)، یکی از مدیران ارشد کمپانی Autodesk در مورد آخرین به روز رسانی نام آشناترین محصول این شرکت می گوید: «از معماری و طراحی، تا توسعه‌ی بازی، فیلم سازی و حتی فراتر از آن… فرقی نمی‌ کند که پروژه‌ ی شما چقدر پیچیده باشد، زمان تحویل طرح نهایی، به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت. ما علاوه بر ارتقای ابزارهای موجود، ابزارهای جدیدی را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده ایم تا بتوانند تمامی مراحل مختلف کار خود را با سرعت بیشتری طی نمایند.»

ساده تر شدن مراحل نصب

جدیدترین نسخه ی نرم افزار مدل سازی، انیمیشن و رندرینگ سه بعدی کمپانی Autodesk ابزارهای جذاب و حیرت انگیزی را در اختیار هنرمندان حوزه های مختلف قرار می دهد. ابزارهایی که برای پاسخگویی به  تمامی نیازهای آن ها، از تجسم طراحی تا تولیدات عرصه ی رسانه و سرگرمی، بسیار مناسب هستند. ساده تر شدن فرآیند نصب، ارتقای توان رندرینگ نرم افزار و پشتیبانی از زبان برنامه نویسی پایتون 3 (Python 3)، از مهم ترین تغییرات Autodesk 3Ds Max 2021 به شمار می آیند. اما این همه ی ماجرا نیست! ما شماری از برجسته ترین تغییرات این نرم افزار محبوب را برای شما لیست کرده ایم:

آپدیت جدید قابلیت bake to texture

یک هنرمند مستقل در زمینه ی جلوه های بصری (VFX) به نام Eloi Andaluz Fullà به تازگی تجربه ی خود از به روز رسانی های جدید  Autodesk 3Ds max 2021 را با کاربران اینترنت به اشتراک گذاشته است. او اعتقاد دارد که آخرین آپدیت های این نرم افزار توانسته اند سرعت کار او را به طرز چشمگیری افزایش دهند. علاوه بر این، به روز رسانی جدید ابزار Bake to texture او را به وجد آورده است. به گفته ی او، جدیدترین نسخه ی این ابزار باعث صرفه جویی زیادی در وقت می شود. چرا که حالا دیگر می توان چندین پارامتر مختلف را به راحتی و در یک لحظه تغییر داد!

دانلود نرم افزار 3DS Max 2021

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.