روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works ؛ باززنده سازی یک فضای تاریخی

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 3 آذر 1400تعداد بازدید : 291 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : ساختمان Bell Works را می توان به عنوان یک شاهکار معماری هم معرفی کرد. اینجا روزگاری خانه ی آزمایشگاه های بل و بازوهای تحقیقات عملی شرکت تلفن بل بوده است. بسیاری از اکتشافات تاریخی جهان، از فناوری های تلفن همراه تا لیزر، نجوم رادیویی و ماهواره تل استار، در این ساختمان ظهور کرده اند. در سال 2019 میلادی، تیمی از معماران کمپانی معماری Alexander Gorlin مسئولیت نوسازی و بازطراحی دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works را بر عهده گرفتند. در ادامه ی این مطلب، تلاش خواهیم کرد که شما را با مهم ترین ویژگی های پروژه طراحی و اجرای Bell Works آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای این سفر، با ما همراه باشید.

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works
دفتر کار Bell Works

 

موقعیت جغرافیایی دفتر کار Bell Works

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works در شهر Holmdel Township، واقع در کشور آمریکا (USA) قرار گرفته است. حالا دیگر این ساختمان پرغرور تاریخی، به نمونه ای بارز برای تجربه ی هیجان لمس امکانات شهری در یک محیط حومه ی شهری تبدیل شده است. شاید ادعای گزافی نباشد اگر بگوییم که این دفتر کار و مرکز فرهنگی، حس حضور در مرکز شهر را برای ساکنین خود تداعی خواهد کرد. اما نباید تصور کنید که با یک مرکز شهر شلوغ و بی برنامه مواجه خواهید شد. در اینجا هم یک باغ زیبا جانمایی شده است، هم فضاهای سبز متراکم و دلپذیر به چشم می خورند و هم حتی یک جزیره و دو دریاچه خودنمایی می کنند.

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works
فضاهای داخلی مرکز فرهنگی Bell Works

 

بررسی ساختار Bell Works

از میان مهم ترین عناصر به کار رفته در پروژه طراحی دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works می توان به یک منشور شیشه ای – انعکاسی اشاره کرد. این منشور چیزی در خدود 1100 فوت طول دارد و نخستین منشور این چنینی در جهان به شمار می آید. از سوی دیگر، نمی توان چشم بر زیبایی خیره کننده آتریوم و دهلیزهای سقف شیشه ای این مجموعه ی تاریخی بست. اما جالب است بدانید آزمایشگاه هایی که زمانی کاملا خصوصی بودند، امروز پانل بندی شده اند و به عنوان ویترین و دفاتر خرده فروشی به کار می روند. حتی شاید شما هم مثل ما به وجد بیایید اگر متوجه شوید که برخی از آزمایشگاه های تاریخی و محصور Bell Works امروز نمایی کاملاً شیشه ای دارند.

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works
نمایی دیگر از Bell Works

پروژه ی طراحی و اجرای دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works صحنه ای برای همنوایی خاطرات قدیمی و امیدهای آینده است. به لطف هوشمندی و خلاقیت تیم معماران این پروژه، این ساختمان با تمام جزئیات منحصر به فردش به پرچمداری برای درک طبیعت و کاربرد فناوری در زندگی انسان معاصر تبدیل شده است.

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works

دفتر کار و مرکز فرهنگی Bell Works
مقطع
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565