ویلا Bonh ؛ خانه ای که تابستان هایش کوتاه نیست

ویلا Bonh
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 9 آذر 1400تعداد بازدید : 3 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : امروز به بوندان (Bonheiden)، یکی از شهرهای زیبای کشور بلژیک (Belgium) سفر خواهیم کرد. چرا که می خواهیم شما را با پروژه طراحی و اجرای ویلا Bonh آشنا کنیم. مسئولیت این پروژه مسکونی بر عهده ی تیمی از معماران کمپانی معماری CAS بود. آن ها استراتژی طراحی ویلا را براساس اصل سادگی چیدند. منظورمان این است که به دنبال ارائه ی یک زبان معماری پیچیده نبودند. بلکه می خواستند یک طراحی خوب و منطقی را به کارفرمای خود عرضه نمایند. در ادامه ی این مطلب، تلاش خواهیم کرد که مهم ترین زوایا و جنبه های پروژه طراحی و اجرای ویلا Bonh را با شما در میان بگذاریم. پس لطفا تا انتهای این مسیر، با ما همراه باشید.

ویلا Bonh

ویلا Bonh
ویلا Bonh

ویلا Bonh

پیش از آغاز پروسه ی طراحی ویلا Bonh، تیم معماران و مالکین این خانه جلسات متعددی را برگزار کردند. در طول این جلسات بود که معیارها و اولویت های همدیگر را به روشنی درک نمودند. نتیجه ی این همفکری ها، ظهور طرحی است که از یک طرف رو به سوی جاده ای پر تردد دارد و از سوی دیگر، آغوش به روی مرتعی سبز گشوده است. جالب است بدانید که در چشم انداز جبهه ی عقبی سایت پروژه، درختانی چند ده ساله دیده می شوند. علاوه بر این، در ساعاتی از روز می شود گله ی گوسفندانِ در حال چرا را از پنجره های ویلا مشاهده کرد.

ویلا Bonh

ویلا Bonh
نمای ویلا Bonh

ویلا Bonh

بد نیست بدانید که پلان ویلا Bonh، یک پلان U شکل است. یک تراس باز هم قسمت نشیمن خانه را به اتاق های خواب متصل می نماید. در واقع، خانواده ای که در این ویلا ساکن می شوند، زندگی روزانه و خانوادگی خود را پیرامون باغ – حیاط آن می گذرانند. حتی اتاق های خواب خانه هم رو به این مناظر بکر و طبیعی دارند. اما نباید تصور کنید که نمای جبهه ی شمالی خانه به دلیل همجواری با جاده ای پرتردد، به صورت بسته طراحی شده است. اتفاقا، یکی از زیباترین عناصر این ویلا، در جبهه ی شمالی آن به چشم می خورد. از تراسی سخن می گوییم که درست در مقابل آشپزخانه ی ویلا جای گرفته است. این تراس می تواند مناظر زیبای جاده را به ساکنین آشپزخانه هدیه دهد.

ویلا Bonh

ویلا Bonh
نمایی از پروژه Bonh

ویلا Bonh

معماری ویلا Bonh زبانی صادقانه و سرگرم کننده دارد. در اینجا نور، فضا و منظر به زیباترین شیوه ی ممکن به نمایش درخواهند آمد. در نهایت، می توان پیش بینی کرد که در Bonh تابستان هیچ وقت به پایان نخواهد رسید.

ویلا Bonh
پلان طبقه همکف

 

ویلا Bonh
پلان
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

349,000 تومان
02:09ساعت
9

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

699,000 تومان
14:00ساعت
711

دوره آموزشی ArcBiM

2,000,000 تومان
476

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

599,000 تومان
04:00ساعت
1557

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

299,000 تومان
02:00ساعت
2234

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

599,000 تومان
08:00ساعت
1905

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

599,000 تومان
08:00ساعت
1169