روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

خانه Es Pou ؛ رویایی که با شاخ و برگ درختان انجیر و بادام نقش می گیرد

خانه Es Pou
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 4 بهمن 1400تعداد بازدید : 274 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : خانه Es Pou در یکی از روستاهای تاریخی و کشاورزی کشور اسپانیا (Spain) ساخته شده است. این واحد مسکونی جذاب و چشم نواز، فقط و فقط 94 متر مربع مساحت دارد. اما می تواند پرچمداری شایسته برای تلفیق معماری روستایی با اصول معماری معاصر باشد. مسئولیت طراحی و اجرای این این خانه ی دوست داشتنی بر عهده ی گروهی از معماران کمپانی معماری Maria Castello بود. آن ها تلاش کردند که استراتژی طراحی خود را در نهایت انطباق و همنوایی با معماری این روستای تاریخی بچینند. در ادامه ی این مطلب، مروری خواهیم داشت بر مهم ترین ویژگی های این پروژه مسکونی! پس لطفاً تا انتهای مسیر، با ما همراه باشید.

خانه Es Pou

خانه Es Pou
خانه Es Pou

خانه Es Pou

 

آشنایی با ساختار خانه Es Pou

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که خانه Es Pou در سه سطح طراحی شده است. بگذارید این سه سطح را از جنوب به شمال، مرور کنیم. سطح اول خانه، یک ایوان را در بر می گیرد. این ایوان، مکانی ایده آل برای بهره مندی از نور خورشید است. سطح دوم، فضاهای خانوادگی تری مثل اتاق نشیمن و آشپزخانه را در خود جای داده است. و در نهایت، سطح سوم خانه، خصوصی ترین جای آن است. در اینجا، اتاق های خواب قرار گرفته اند. اما اگر بپرسید که آیا در بین این دو سطح، فصل مشترکی هم وجود دارد یا نه؟ باید شما را به سمت مفاهیمی مثل نور طبیعی و هوای تازه هدایت کنیم. به زبان ساده تر، در جای جای این خانه، نور طبیعی و هوای تازه، میهمانان دائمی خواهند بود.

خانه Es Pou

خانه Es Pou
طراحی داخلی خانه Es Pou

 

اصلی ترین ویژگی خانه Es Pou چیست؟

بگذارید شما را با یکی از جذاب ترین ویژگی های این واحد مسکونی دوست داشتنی آشنا کنیم. این ویژگی چیزی نیست جز چشم انداز منحصر به فرد خانه! در حقیقت، Es Pou رو به سوی مزارع گندم و جوی روستا دارد. به همین دلیل می تواند قاب هایی شگفت انگیز از گندم زارها و درختان سرسبز انجیر و بادام را به ساکنین خود هدیه دهد. البته، در کنار این چشم انداز بکر و تکرار نشدنی، شیوه ی خاص دکوراسیون داخلی نیز خودنمایی می کند. سرامیک و چوب، دو متریال غالب در پروژه طراحی و اجرای خانه Es Pou هستند.

خانه Es Pou

خانه Es Pou
نماهای Es Pou

خانه Es Pou

چشمان خود را ببندید و فضاهای داخلی Es Pou را تصور کنید! شما هم قبول دارید که مناظر بیرونی این پروژه در پیوند با فضاهای داخلی طراحی شده به وسیله ی متریال چوب و سرامیک، ترکیب درخشانی را ساخته اند؟ در حقیقت، این ترکیب، ادای احترام تیم معماران Maria Castello به صنعت، فرهنگ و هنر مدیترانه ای به شمار می آید.

خانه Es Pou
طرح اگزونومتریک

 

خانه Es Pou
پلان
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565