روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

فروشگاه Escinter ؛ نمایش یک دفتر کار ایده آل و معاصر

فروشگاه Escinter
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 2 بهمن 1400تعداد بازدید : 281 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پروفروشگاه Escinter  یکی از هیجان انگیز ترین واحدهای تجاری سائوپائولو، مشهورترین شهر کشور برزیل (Brazil) به شمار می آید. در اینجا هم می توانید مبلمان اداری و غیراداری پیدا کنید، هم پارتیشن ها و جدیدترین فناوری های اداری روز را! در سال 2021 میلادی، مدیران این فروشگاه به تیمی از معماران کمپانی معماری SUPERLIMAO مراجعه کردند. چرا که تصمیم گرفته بودند مسئولیت بازطراحی و دکوراسیون فروشگاه خود را به آنان بسپارند. ما نیز در ادامه ی این مطلب تلاش خواهیم کرد که شما را با مهم ترین جنبه های این پروژه آشنا کنیم. پس لطفاً تا انتهای مسیر، با ما همراه باشید.

فروشگاه Escinter

فروشگاه Escinter
فروشگاه Escinter

فروشگاه Escinter

 

آشنایی با ساختار کلی فروشگاه Escinter  

فروشگاه Escinter  مساحتی در حدود 350 متر مربع دارد. تیم معماران SUPERLIMAO استراتژی طراحی این واحد تجاری را حول مفهوم کاوش در فضا چیدند. می پرسید چطور؟ بگذارید ساده تر بگوییم. قرار بر این شد که فضا و فرصت کاوش در گوشه و کنار فروشگاه برای هر مشتری فراهم شود. دلیل این ماجرا هم اثبات تنوع محصولات موجود در Escinter  بود. البته، نباید از ذکر یک نکته غافل شد. معماران و کارفرمایان این پروژه دوست داشتند که دورنمایی از یک محیط اداری ایده آل را به مشتریان خود ارائه دهند. در حقیقت، ویترین نمایش اقلام موجود در فروشگاه، نحوه ی ارزش گذاری محصولات و حتی ترتیب نمایش آن ها در راستای رسیدن به همین هدف بود.

فروشگاه Escinter

فروشگاه Escinter
فضاهای داخلی فروشگاه Escinter

 

مروری بر چیدمان فضاهای داخلی Escinter  

پیش تر اشاره کردیم که مدیران فروشگاه Escinter  می خواهند چشم انداز یک دفتر کار ایده آل و آرمانی را به مشتریان خود نشان دهند. بگذارید این وضعیت را اندکی بهتر توصیف کنیم. طرح هایی که در این واحد تجاری ارائه می شود یک هدف عمده را پیگیری می نمایند: افزایش انعطاف پذیری ساختمان های اداری! به همین دلیل، می توان مشاهده کرد که مبلمان و ادوات اداری ارائه شده در این فروشگاه  برای فضاهایی با سقف بلند طراحی شده اند. به علاوه، همه ی آن ها از چیدمانی روان و بسیار تطبیق پذیر برخوردارند.

فروشگاه Escinter

فروشگاه Escinter
طراحی داخلی فروشگاه Escinter

اما اجازه بدهید به نکته ی مهمی اشاره کنیم. مبلمانی که در این فروشگاه به نمایش در می آیند، به صورت مکرر تعویض می شوند. به همین دلیل، از میان عناصر ثابت سیستم دکوراسیون Escinter   می توان به سیستم های روشنایی، کف پوش ها و برخی از پارتیشن ها اشاره کنیم. البته، تراس این فروشگاه هم یک پناهگاه سبز است. پناهگاهی که مشتریان و کارمندان می توانند به آن روی بیاورند و برای دقایقی از روز، احساس آرامش را تجربه کنند.

فروشگاه Escinter

فروشگاه Escinter
پلان

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565