پرش به محتوا
دفتر مرکزی Fecomércio

دفتر مرکزی Fecomércio, Sesc and Senac ؛ طرحی در پیشواز آینده

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : دفتر مرکزی Fecomércio, Sesc and Senac در پورته آلگرو، یکی از زیباترین شهرهای کشور برزیل (Brazil) ساخته شده است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که طرح این ساختمان اداری، برنده ی مسابقه ی ملی ریو گراند دو سول شد. کار طراحی و اجرای این دفتر مرکزی، بر عهده ی تیمی از معماران Estudio 41 بود. آن ها ساختمان 37324 متر مربعی Fecomércio, Sesc and Senac را در اواخر سال 2020 میلادی به بهره برداری رساندند. در ادامه ی این مطلب، تلاش خواهیم کرد که شما را به تماشای مهم ترین ویژگی های این ساختمان اداری جذاب و منحصر به فرد، مهمان کنیم. پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

دفتر مرکزی Fecomércio

دفتر مرکزی Fecomércio
دفتر مرکزی Fecomércio

دفتر مرکزی Fecomércio

 

ساختار دفتر مرکزی Fecomércio

انسان سال هاست که در پی اعمال و تحمیل دگرگونی به محیط طبیعی است. چرا که میخواهد برای فعالیت های روزمره ی خود سرپناهی امن و آسایش آفرین ایجاد کند. او در این فرآیند، تغییراتی را به فضا تحمیل می کند، اشیایی را می سازد و بر پیکر محیط زیست، مصنوعاتی را می افزاید. دفتر مرکزی Fecomércio, Sesc and Senac هم در راستای همین تلاش ها متولد شده است. آنچه که در این ساختمان خواهید دید، هم نشینی مصنوعات و مناظر طبیعی، سرپناه های انسان ساز و محوطه های باز و پوشش های محصور کننده و نقش های برجسته است. در این دفتر کار عظیم، نه فقط فضاهای اداری، که یک مرکز آموزشی جذاب و منحصر به فرد و یک مرکز رویدادها هم جانمایی شده است.

دفتر مرکزی Fecomércio

دفتر مرکزی Fecomércio
نمای دفتر  Fecomércio

دفتر مرکزی Fecomércio

 

ویژگی‌های سایت پروژه دفتر مرکزی Fecomércio

این پروژه در زمینی به مساحت بیش از 15 هکتار قرار گرفته است. این زمین را می توان مرزی برای بافت شهری پورته آلگرو و مناطق سبز اطرافش دانست. از سوی دیگر، تیم معماران Estudio 14 به دنبال یافتن راهی بودند که از طریق آن، تفسیری مدرن از رابطه ی بین شهر و طبیعت را ارائه دهند. در واقع، دفتر مرکزی این کمپانی را می توان به عنوان سیستمی که قدرت تجدید و احیای محیط طبیعی را دارد به شما معرفی کرد. از سوی دیگر، شاید بد نباشد اگر بدانید که در ساختمان دفتر مرکزی Fecomércio, Sesc and Senac، طبقات بالاتر به کاربران دائمی اختصاص یافته است. یعنی به همکاران دائمی و جامعه ی محلی این مجموعه در سطوح بالاتری خدمت رسانی خواهد شد.

دفتر مرکزی Fecomércio
سایت پلان

 

دفتر مرکزی Fecomércio
مقطع

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.