روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

خانه Fluid ؛ تکیه بر زیبایی های درونی

خانه Fluid
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 23 دی 1400تعداد بازدید : 260 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : خانه Fluid  یک خانه خانوادگی روستایی است و در آغوش طبیعت بکر و بی نظیر ایتالیا (Italy) ساخته شده است. این واحد مسکونی 700 متر مربعی، حاصل هنرمندی و خلاقیت تیمی از معماران کمپانی معماری Allesandro Isola می باشد. Fluid، مجموعه ای از فضاهای انعطاف پذیر و چند منظوره را در خود جای داده است. در حقیقت، قرار بود که این ساختمان، پاسخگوی تمامی نیازهای زندگی روزمره ی ساکنین خود باشد. از سوی دیگر، باید آمادگی خود را برای هر گونه تغییر و تحول احتمالی در آینده نیز حفظ کند. در ادامه ی این مطلب، مروری خواهیم داشت بر مهم ترین ویژگی های این پروژه مسکونی جذاب و تماشایی. پس لطفا تا انتهای مسیر، با ما همراه باشید.

خانه Fluid

خانه Fluid
خانه Fluid

 

ریشه های تولد خانه ای به نام Fluid  

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که Fluid  از هیچ ساخته نشد. این عمارت، حاصل بازسازی یک ساختمان فرسوده و قدیمی می باشد. تیم معماران Allesandro Isola تلاش کردند که تمامی فضاهای داخلی و خارجی بنا را تا آنجا که ممکن است، احیا نمایند. در این مسیر، طبقه ی همکف خانه را به محلی برای هم نشینی تمامی اعضای خانواده تبدیل کردند. حالا دیگر اینجا، مکانی آرمانی برای تعامل است و می تواند ساعات و خاطرات بسیار با کیفیتی را برای خانواده رقم بزند!

خانه Fluid

خانه Fluid
طراحی داخلی خانه Fluid

 

مروری بر تصمیمات طراحی پروژه مسکونی Fluid  

حدس می زنید که یکی از مهم ترین تصمیماتی طراحی داخلی خانه Fluid  چه باشد؟ بگذارید این راز را ما برای شما افشا کنیم! در این واحد مسکونی، تلویزیون جایی در اتاق نشیمن ندارد. آشپزخانه هم دیگر فقط مکانی برای غذا پختن و غذا خوردن نیست! شما در اتاق نشیمن خانه به معنای واقعی کلمه از حال و روز خانواده یتان باخبر خواهید شد. در آشپزخانه هم می توانید همزمان با غذا پختن کار کنید و با دیگران معاشرت نمایید. موافقید که این شیوه ی خاص از طرحی، تجلی معمارانه ی نیازهای زندگی یک انسان معاصر است؟

خانه Fluid

خانه Fluid
آشپزخانه Fluid

 

نگاهی به پالت متریال خانه Fluid  

یکی از مهم ترین ویژگی های پالت متریال پروژه Fluid، تکیه ی صد در صدی بر ظرفیت ها و توانایی های هنرمندان و صنعتگران محلی است. در حقیقت، در این خانه می توانید به تماشای سیر تحول و رشد هنرهای دستی و صنعت در ایتالیا بنشینید. البته، نباید ناگفته بماند که این هنرها همگی با پیشرفت های تکنولوژیک همگام شده اند. حرکت در خانه Fluid به مثابه سفری است که از میان متریالی چون چوب، سنگ و فلز به پیش خواهد رفت. شاید مهم ترین ویژگی پروژه نیز همین باشد؛ تکیه ای بی قید و شرط بر زیبایی های درونی!

خانه Fluid

خانه Fluid
پلان

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565