روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

خانه ای در جنگل ؛ بهشتی برای عاشقان دورکاری

خانه ای در جنگل
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 28 دی 1400تعداد بازدید : 324 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : خانه ای در جنگل، در یکی از سایت های جنگلی نزدیک به شهرک بولتون شرقی، واقع در کشور کانادا (Canada) ساخته شده است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که مساحت سایت پروژه چیزی در حدود سه هکتار و مساحت خانه، در حدود 215 متر مربع است. از سوی دیگر، لازم است اشاره کنیم که شهرک بولتون شرقی فاصله ی زیادی با شهر مونترال ندارد. به همین دلیل، چند سالی است که اقامت در این شهرک و حومه های جنگلیش برای کسانی که امکان و فرصت کار از خانه را دارند به ترند روز تبدیل شده است. مسئولیت طراحی و اجرای پروژه خانه ای در جنگل بر عهده ی تیمی از معماران کمپانی معماری Natalie Dionne بود. در ادامه ی این مطلب، تلاش خواهیم کرد که حاصل کار معماران خلاق این کمپانی را برای شما توصیف کنیم. با ما همراه باشید.

خانه ای در جنگل

خانه ای در جنگل
فضاهای داخلی خانه جنگلی

خانه ای در جنگل

 

آشنایی با ساختار خانه ای در جنگل

پیش از هر چیز، بهتر است اشاره کنیم که مالکین این خانه، یک زوج جوان هستند! آن ها از همان ابتدای تشکیل خانواده، رویای زندگی در طبیعت را در سر می پروراندند. و حالا این خانه ی رویایی در میانه ی جنگلی متراکم و در آغوش تعداد زیادی درخت برگریز به حقیقت پیوسته است. لازم است بدانید که برای مالکین و معماران این پروژه، احترام به طبیعت از اوجب واجبات بود! پس خانه بر روی یک پایه بنا شد تا کمترین تاثیر را بر طبیعت سبز جنگل بگذارد. اما اگر به تصاویر این پروژه نگاه کنید، به سادگی در خواهید یافت که بازیگر نقش اصلی پالت متریال آن، چوب است. چوب هایی که بعضاً بازیافتی هستند و نمودی از چرخه ی طبیعت و گذر عمر را به نمایش می گذارند.

خانه ای در جنگل

خانه ای در جنگل
طراحی داخلی خانه ای در جنگل

 

نگاهی به موقعیت جغرافیایی خانه ای در جنگل

این خانه ی جنگلی موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد. جالب است بدانید که ساختمان بر فراز یک صخره ی سه متری واقع شده است. پس می تواند از تمامی جهات، پذیرای مناظر بکر بولتون شرقی، نور خورشید و هوای تازه باشد. از سوی دیگر، می توان در ساختار این خانه ردپایی از مینیمالیسم را هم مشاهده کرد. البته شاید این مینیمالیسم ناشی از اولویت نخست تیم معماران یعنی تلاش برای گذاشتن کمترین تاثیر بر طبیعت باشد.

خانه ای در جنگل
نمای خانه ای در جنگل

خانه ای در جنگل

 

سازماندهی فضایی خانه جنگلی حومه مونترال

در مقابل نخستین طبقه از این خانه یک تراس وسیع چوبی جانمایی شده است. این تراس تا حدی سرپوشیده است و می تواند فضاهای نشیمن و استراحت ساختمان را به طبیعت جنگلی اطرافش متصل نماید. اما به جز اتاق نشیمن، فضاهای دیگری هم در خانه به چشم می خورند. از این میان می توان به آشپزخانه، اتاق غذاخوری، اتاق های خواب و یک اتاق مهمان با ظرفیت حداکثر 10 نفر اشاره کرد.

خانه ای در جنگل
پلان

 

خانه ای در جنگل
مقطع
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + بیست =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565