روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

دفتر کار MGS ؛ تلاش برای همگام شدن با تغییرات معاصر

دفتر کار MGS
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 23 آذر 1400تعداد بازدید : 290 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : دفتر کار MGS  را تیمی از معماران کمپانی معماری COVO طراحی کرده اند. این فضای اداری، مساحتی در حدود 130 متر مربع دارد و در کشور پرتغال (Portugal) قرار گرفته است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که MGS  در طبقه ی همکف یکی از ساختمان های مسکونی شهر Viseu مستقر می باشد. در ادامه ی این مطلب، تلاش خواهیم کرد که شما را با مهم ترین ویژگی های زبان معماری دفتر کار MGS  آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای این سفر کوتاه اما فراموش نشدنی، با ما همراه باشید.

دفتر کار MGS

دفتر کار MGS
دفتر کار MGS

دفتر کار MGS

 

ساختار فضایی دفتر کار MGS   

مدیران دفتر کار MGS   به دنبال روی آوردن به روش های معاصرتر و کارآمدتر بودند. به همین دلیل، از تیم معماران این پروژه خواستند که بر طراحی یک فضای کار مشترک تمرکز کنند. برای آن ها، هم افزایی کسب و کارهای مختلف، از جمله در حوزه ی املاک و مستغلات، اهمیت ویژه ای داشت. از سوی دیگر، دوست داشتند که به کارمندان خود فرصتی برای افزایش توانایی های خلاقانه و نوآوری در کار را هدیه بدهند.

دفتر کار MGS

دفتر کار MGS
فضاهای داخلی دفترکار MGS

 

نقطه ی آغاز پروژه MGS   

شاید از خودتان بپرسید که نقطه ی آغاز چنین پروژه ای کجا می تواند باشد؟ بگذارید که ما پرده از این راز برداریم. تیم معماران کمپانی COVO کار خود را با گنجاندن عناصر ظریف معماری در پروژه طراحی دفتر کار MGS   آغاز نمودند. به عنوان نمونه، تلاش کردند که طاق ها، نماها و سقف این مجموعه ی اداری را به صورتی خلاقانه و کاملا بدیع طراحی کنند. از سوی دیگر، بخش عمده ای از انرژی خود را بر طراحی یک میز کار عالی، گروهی و منحصر به فرد متمرکز نمودند. این میز کار، تبدیل به عنصر مرکزی فضای کار مشترک MGS شده است. چرا که می تواند به سادگی هر چه تمام تر، فعالیت های چندین گروه مختلف را بر پیکر خود سازماندهی نماید.

دفتر کار MGS

دفتر کار MGS
نمایی از دفترکار MGS

 

سازماندهی فضایی دفترکار MGS   

نباید ناگفته بماند که در این دفتر کار، چندین اتاق جلسه، یک سرویس بهداشتی و یک اتاق برای مدیرعامل نیز جانمایی شده است. طراحی داخلی این دفتر کار با کمک رنگ سفید صورت گرفته است. البته به عنوان مکملی برای این رنگ آرامش آفرین، از سیاه استفاده شده است. اگر به تصاویر منتشر شده از این پروژه با دقت نگاه کنید متوجه میزهای کار سیاه رنگی خواهید شد که در فضای داخلی دفتر، همچون یک ستاره می درخشند. به علاوه، فضاهای سبز جانمایی شده در بیرون و درون دفتر کار نیز توانسته اند حسی از رفاه را برای کارمندان MGS به ارمغان بیاورند.

دفتر کار MGS

دفتر کار MGS
پلان
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565