پرش به محتوا

آموزش رویت

آموزش رویت و پکیج جامع Design Pro

آموزش رویت و هدف از انتشار این پکیج :

آموزش رویت آموزشی کامل در دیسیپلین معماری است . در این دوره آموزشی Revit به صورت کامل از صفر با این نرم افزار آشنا خواهید شد. و پس از گذراندن تمام مباحث آموزشی و انجام تمرینات مختلف از آموزش ها به صورت کامل به نرم افزار  Revit تسلط پیدا خواهد کرد .

در هر جلسه آموزش revit چه مبحثی تدریس شده است؟

آموزش رویت در arcpro93.com شامل سه بخش می باشد. بخش اول با نام آموزش های مقدماتی شامل 4 قسمت با نام های آموزش بیسیک و مقدماتی، آموزش های مرتبط با فاز 2، آموزش های مرتبط با ساخت فمیلی و آموزش های مرتبط با پلاگین رندر و انیمیشن اینسکیپ می باشد. بخش دوم شما را با مدل سازی 11 پروژه مدرن و رندرینگ آنها با پلاگین اینسکیپ آشنا خواهد کرد. بخش نهایی (آموزش رویت شماره 3) یا آموزش های پروژه محور Massing شما را در مدل سازی 8 پروژه پیچیده در رویت آشنا می کند.

خرید آموزش Revit

آموزش revit یکی از مهم ترین جنبه های یادگیری طراحی و مدل سازی ساختمان است. رویت در واقع یکی از قدرتمند ترین نرم افزار در زمینه طراحی و مدل سازی ساختمان است. آموزش revit از شرکت بسیار قدرتمند Autodesk باعث شکل گرفتن بسیاری از پروژه های عظیم و مثال زدنی در طراحی و مدل سازی شده اند. به همین دلیل بسیاری از کمپانی ها و دفاتر بزرگ مهندسی و همچنین شرکت های بزرگ ساختمانی در دنیا به استفاده از این نرم افزار روی آورده اند. رویت یا همان نرم‌افزار Autodesk Revit می تواند به عنوان برنامه ای واسط بین رشته های گوناگون طراحی ساختمان و سازه استفاده می شود. هر رشته در این زمینه بنا به نوع نیازش از آموزش رایگان، سریع و حرفه ای رویت استفاده می کند. اگر رشته کاری شما برق، مکانیک، عمران و حتی مدیریت پروژه است می توانید با استفاده از آموزش REVIT از این نرم افزار استفاده و با توجه به تخصص کاری خودتان خطاهای احتمالی پروژه های کاری خود را کاهش دهید.

همانطور که میدانید ، مجموعه آرکپرو به صورت تخصصی بر روی آموزش رویت فعالیت دارد و تمام شاخه های آموزشی ما مرتبط با این نرم افزار هست و طی سال ها فعالیت در این زمین به تالیف و انتشار آموزش های مختلف از رویت پرداختیم ، ابتدای آموزش ها با پکیج جامع رویت با اسم اختصاصی DesignPro مناسب برای کسانی که قصد یادگیری این نرم افزار را دارند شروع می شود و بعد از آن میتوان به دیدن ورکشاپ های تخصصی رویت روی آورد .موضوعات ورکشاپ ها مختلف هستند و پیش نیاز یادگیری و دیدن آموزش های آنها ، تسلط به نرم افزار رویت هست. آموزش هایی از جمله ورکشاپ حرفه ای BoxOffice که به نحوه مدلسازی نمای یک ساختمان اداری همراه با اشاره به جزئیات زیرساری و اصول مدلسازی آن اشاره دارد تا رندرینگ نهایی آن با پلاگین Enscape .از طرفی آرکپرو همیشه در بحث مدلسازی های پارامتریک و همچنین ساخت فمیلی های پارامتریک پیشرو بوده و سعی شده تا در این زمینه هم ورکشاپ های تخصصی و حرفه ای همیشه تالیف و منتشر کند .

ParaLight

ورکشاپ ParaLight جهت ساخت و مدلسازی اصولی و پارامتریک اداوات نوری به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای استفاده می شود

KitchenExpert

ورکشاپی متفاوت و حرفه ای برای مدلسازی صحیح و اصولی کابینت های یک آشپزخانه در یک پروژه معماری که در فصل دوم این ورکشاپ به صورت دقیق و حرفه ای به مدلسازی پارامتریک یونیت های آشپرخانه میپردازیم

RevitParametric/Dynamo

به عنوان جدید ترین دوره آموزشی آرکپرو که فصل اول آن در سال 1400 با موضوع مدلسازی پارامتریک و نحوه کار اصولی با پارامترها و فرمول نویسی صحیح و معرفی پلاگین های مرتبط منتشر شد و در سال 1401 شروع آموزش های پلاگین قدرتمند Dynamo در قالب فصل دوم کلید خورد .

0 +
خریدار پکیج آموزش جامع رویت

نگاهی به برخی از نتایج کاربران این پکیج و نظرات آنها

آرزو نادم دانشجو سایت
آرزو نــادم

اگه رویت بلد نیستی مثل بچه ای میمونی که راه رفتن بلد نیست پکیج رویت آرکپرو قدم به قدم کنارته که تو رو به یک طراح هوشمند و موفق تبدیل کنه.

پارسا براتی دانشجو سایت
پــارسا بـراتـی

در رویت نکات بسیاری هست که تمام نکات اعم از رندرگیری در این پک به من این قابلیتو داد که در مدل سازی راحت باشم .

صدف عاملی دانشجو سایت
صدف عـاملی

 این پکیج هر چیزی که واسه بهترین شدن توی رویت لازم داره رو بهم داد، از ۰ تا ۱۰۰. بدون کم و کاستی و گروه پشتیبانی به معنای واقعی تکمیل کننده پکیج بود و هست. 

مجموعه آموزشی آرک پرو
نفـر بعدی شما هستـی

قطعا اگر به دنبال نتیجه خوب و مطلوب هستید؛ تلاش، جدیت و پیگیری خود شما هست که باعث این اتفاق میشه. داشتن آموزش ها به تنهایی کافی نیست. تلاش کن و همیشه تشنه یادگیری باش.