روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

آپارتمان Retroscena ؛ نوسازی با الهام از طرح های بومی ایتالیا

آپارتمان Retroscena
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 9 دی 1400تعداد بازدید : 296 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : آپارتمان Retroscena در رم، پایتخت زیبا و باستانی کشور ایتالیا (Italy) ساخته شده است. البته، این آپارتمان در اوایل دهه ی 1950 میلادی بر پهنه ی شهر رم اضافه شد. ولی در اوایل سال 2020 میلادی بود که مالکین Retroscena  تصمیم به نوسازی و بازطراحی خانه ی خود گرفتند. برای همین هم به استودیوی معماری La Macchina مراجعه کردند. در نهایت، این واحد مسکونی 70 متر مربعی، در اواسط سال 2020 میلادی و با ظاهری جدید به بهره برداری رسید. در ادامه ی این مطلب، تلاش خواهیم کرد که شما را با مهم ترین جنبه های این پروژه نوسازی آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مسیر، با ما همراه باشید.

آپارتمان Retroscena

آپارتمان Retroscena
آپارتمان Retroscena

آپارتمان Retroscena

 

بررسی مهم ترین اولویت های پروژه نوسازی آپارتمان Retroscena   

تیم معماران  La Macchina پروژه نوسازی آپارتمان Retroscena   را با یک هدف خاص و مشخص آغاز کردند. آن ها می خواستند که این خانه به یک مجموعه ی سورئال تبدیل شود. در حقیقت، به دنبال خلق صحنه ای بودند که بر آن زندگی و نمایش در هم ادغام گردد. اگر با تعجب از خودتان می پرسید که چنین ایده ای چگونه به ذهن این تیم خطور کرده است؟ باید بگوییم که بنیانگذار استودیو  La Macchinaدر کنار معماری، به موسیقی و بازیگری تئاتر هم می پردازد!

آپارتمان Retroscena

آپارتمان Retroscena
طراحی داخلی آپارتمان Retroscena

 

آشنایی با سلایق و علایق مالکین آپارتمان Retroscena   

اما بگذارید کمی هم از مالکین خانه سخن بگوییم! مالکین آپارتمان Retroscena   زوجی جوان هستند. آن ها علاقه ی زیادی به استفاده از صنایع دستی و بومی ایتالیا داشتند. پس از تیم معماران خواستند که خانه شان را با کمک محصولات هنری و صنعتی ایتالیایی، نوسازی کنند. بر همین اساس، کفپوش های خانه به کمک ایده هایی که صنعتگران محلی ونیزی با تیم معماران در میان گذاشتند، طراحی شدند. به علاوه، متریال سنگ، به ویژه سنگ مرمر سیاه را هم می توان به عنوان عنصری بومی ایتالیا به شما معرفی کرد. تیم معماران از سنگ مرمر سیاه برای سازماندهی فضایی خانه، به خصوص مرزبندی اتاق نشیمن، بهره گرفتند.

آپارتمان Retroscena

آپارتمان Retroscena
فضاهای آپارتمان Retroscena

 

معرفی پالت متریال پروژه نوسازی خانه Retroscena   

پیش تر به سنگ مرمر سیاه و کفپوش های سنتی ونیزی اشاره کرده بودیم. اما در این پروژه، مواد و مصالح دیگری هم مورد استفاده قرار گرفته اند. به عنوان نمونه، می‌ توان به سیمان سرخ رنگ اشاره کرد. البته، در کنار سیمان سرخ، از گچ سفید و رنگ آبی برای پوشاندن دیوارهای خانه استفاده شده است. به هر روی، به لطف تمهیدات هوشمندانه ی تیم معماران این پروژه، حالا دیگر آپارتمان  Retroscena  پناهگاهی امن و آرامش آفرین است که می تواند تمامی نیازهای یک خانواده ی مدرن را برآورده سازد.

آپارتمان Retroscena

آپارتمان Retroscena
طراحی خاص Retroscena

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565