پرش به محتوا
مدرسه Tianjin Juilliard

مدرسه Tianjin Juilliard ؛ لذت آموزش به زبان معماری معاصر

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : مدرسه Tianjin Juilliard در بینهای، یکی از شهرهای در حال رشد کشور چین (China) ساخته شده است. این ساختمان 32500 مترمربعی، در اواسط سال 2021 میلادی به بهره برداری رسید. بد نیست بدانید که مسئولیت طراحی و اجرایش هم بر عهده ی تیمی از معماران کمپانی معماری Diller Scofidio + Renfro بود. آن ها این ساختمان آموزشی جذاب و منحصر به فرد را به آشیانه ای امن برای تمرین، پژوهش و برگزاری نمایشگاه های تعاملی تبدیل کردند. در ادامه ی این مطلب، مروری خواهیم داشت بر مهم ترین جنبه های این پروژه شگفت انگیز و تماشایی! پس لطفا تا انتهای مسیر، با ما همراه باشید.

مدرسه Tianjin Juilliard

مدرسه Tianjin Juilliard
مدرسه Tianjin Juilliard

مدرسه Tianjin Juilliard

مهم ترین ویژگی های مدرسه Tianjin Juilliard

احتمالا از خودتان می پرسید که چرا این مدرسه را برای معرفی به شما انتخاب کرده ایم؟ به زبان ساده تر، به دنبال شناسایی مهم ترین وجه تمایز این مدرسه، با ساختمان های رقیبش هستید! ما برای این سوال شما، جواب های قانع کننده ای را در آستین داریم. این مدرسه، نخستین و فعلاً تنها مدرسه ی هنری در کشور چین است که به فارغ التحصیلان خود، مدرک معتبر در ایالات متحده ی آمریکا را ارائه می کند. دانش آموزان 8 تا 18 ساله ی چینی می توانند از امکانات و برنامه های خاص آموزشی این مدرسه نهایت بهره را ببرند. اما این پایان ماجرا نیست. فکر نکنید که دیگر اقشار جامعه ی چین از آموزش به سبک بین المللی بی بهره می مانند. اهالی بینهای، در هر سن و جایگاه اجتماعی ای که باشند، می توانند از دوره های آموزشی مخصوص بزرگسالان این مدرسه استفاده کنند.

مدرسه Tianjin Juilliard

مدرسه Tianjin Juilliard
فضاهای داخلی مدرسه Tianjin Juilliard

 

آشنایی با ساختار و سازماندهی فضایی مدرسه Tianjin Juilliard

ساختمان مدرسه Tianjin Juilliard از به هم پیوستن چهار غرفه شکل گرفت. یکی از این غرفه ها، سالن کنسرتی با ظرفیت بیش از 690 را در خود جای داده است. اما این تنها دارایی ارزشمند مجموعه نیست. نگین درخشان فضاهای داخلی Tianjin Juilliard، یک سالن رسیتال با ظرفیت 230 نفر است. (برای اطلاع بیشتر شما باید بگوییم که رسیتال به معنای اجرای موسیقی آوازی یا سازی توسط یک نوازنده یا یک خواننده می باشد.) به علاوه، یک سالن اجرای تئاتر با ظرفیت 225 نفر هم در این ساختمان آموزشی جذاب و پر آتیه جانمایی شده است.

مدرسه Tianjin Juilliard

مدرسه Tianjin Juilliard
کلاس های مدرسه Tianjin Juilliard

 

اصلی ترین عنصر ساختاری Tianjin Juilliard چیست؟

اصلی ترین و در عین حال درخشان ترین عناصر ساختاری این مدرسه، پل هایی از جنس شیشه هستند. واضح تر بگوییم! پنج پل شیشه ای، فضاهای داخلی و خارجی این ساختمان آموزشی را به هم متصل می کنند. آن ها واسطه هایی در بین ساختمان و پارک سبز اطرافش به شمار می آیند. از سوی دیگر، این مدرسه، مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم های مخابراتی و ویدیویی است. به این ترتیب، بهترین، با کیفیت ترین و به روز ترین اتصالات در بین اساتید و هنرآموزان آن برقرار می شود.

مدرسه Tianjin Juilliard
پلان

 

مدرسه Tianjin Juilliard
مقطع

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *