پرش به محتوا
آپارتمان های West Half

آپارتمان های West Half ؛ نسیم تغییر در یک محله ی در حال رشد

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : آپارتمان های West Half حاصل هنرمندی و خلاقیت تیمی از معماران کمپانی معماری ODA New York است. این پروژه ی عظیم، در شهر واشنگتن (Washington) قرار دارد و 465 آپارتمان را در خود جای داده است. تیم معماران West Half، استراتژی طراحی خود را با الهام از طبیعت چیدند. آن ها به دنبال ایجاد ساختاری بودند که واحدهای کوچک زندگی را در خود جای دهد. البته با این شرط که هر کدام از این واحدهای کوچک، فرصت یک زندگی مستقل را داشته باشند. در ادامه ی این مطلب، شما را به تماشای مهم ترین ویژگی های طراحی آپارتمان های West Half خواهیم برد.

آپارتمان های West Half

آپارتمان های West Half
آپارتمان های West Half

مجموعه ی West Half، تعداد 465 واحد مسکونی را در خود جای داده است. این یعنی جمعیتی نزدیک به 1000 نفر در این بلوک مربع شکل اسکان یافته اند. مهم ترین ویژگی West Half دسترسی به امکانات رفاهی، فضاهای خارجی با کیفیت و عناصر طبیعی است. اما بگذارید که کمی هم در مورد طراح این پروژه ی باشکوه با شما سخن بگوییم. کمپانی معماری ODA New York (مستقر در نیویورک) در اجرای همه ی جوانب یک پروژه ی معماری تخصص دارند. از طراحی ساختمان تا طراحی فضاهای داخلی و حتی طراحی منظر، می توانید به تخصص معماران این کمپانی اعتماد کنید. در مورد خاص West Half هم همین اتفاق رخ داد. یعنی معماران خوش فکر ODA طراحی تمامی بخش های این پروژه را برعهده گرفتند.

آپارتمان های West Half

آپارتمان های West Half
نمایی از آپارتمان های West Half

یکی از جذاب ترین ویژگی های West Half، استفاده از پوشش گیاهی در نمای ساختمان است. بیایید ساختار این مجتمع را از فاصله ای نزدیک تر بررسی کنیم. تیم معماران ODA طبقات آپارتمان های West Half را بر روی یک مسیر خطی داخلی جانمایی کردند. به این ترتیب، امکان ظهور تراس های خارجی وسیعی بر روی نمای ساختمان فراهم شد. این تراس ها آراسته به گیاهانی طبیعی هستند. به این ترتیب، فضاهای خارجی ساختمان می توانند در هر فصلی از سال، لباسی نو بپوشند و به رنگی نو در آیند.

آپارتمان های West Half

آپارتمان های West Half
تراس های آپارتمان های West Half

برای تیم معماران ODA این پروژه فرصتی بود برای ایجاد یک حس تازه در محله ای در حال توسعه! شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که این مجتمع در همسایگی یک پارک ملی بنا شده است. پارکی که هر ساله، تقریبا 50 میلیون بازدیدکننده را به سوی خود می کشاند. طراحی خاص West Half می تواند تجربیات بصری این افراد را غنی تر و عمیق تر نماید.

آپارتمان های West Half

آپارتمان های West Half
فضاهای آپارتمان  West Half

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *