پرش به محتوا

بررسی مهم ترین ویژگی های Marvelous Designer 2021

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : آیا تا به حال نام نرم افزار Marvelous Designer به گوشتان خورده است؟ شما می توانید برای طراحی پوشاک از این نرم افزار فوق العاده استفاده کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه، عدم نیاز آن به الگوهای CAD می باشد! این یعنی شما می توانید به صورت مستقیم و بدون هیچ دردسری، بخش هایی به مدل خود بیفزایید، قسمت هایی را حذف کنید و بخش هایی دیگر را نیز ویرایش نمایید. نکته ی هیجان انگیز ماجرا این است که نتیجه ی تغییراتی را که اعمال خواهید کرد، می توانید در همان لحظه و به صورت آنی، در یک مدل سه بعدی مشاهده کنید. آخرین نسخه از این نرم افزار سریع، ساده و کاربردی، Marvelous Designer 2021 نام دارد. در ادامه ی این مطلب، شما را با مهم ترین  مشخصه ها و ویژگی های کاربردی Marvelous Designer 2021 آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

اضافه شدن قلم مخصوص ایجاد چین خوردگی

یکی از جدیدترین مشخصه های Marvelous Designer 2021، اضافه شدن یک قلم موی جدید به مجموعه قلم موهای این برنامه است. با کمک این قلم مو که Dynamic Wrinkle Brush نام دارد، شما می توانید بر روی پارچه ی خود چین خوردگی ایجاد کنید. به این ترتیب، طرح شما بسیار واقع گرایانه تر خواهد شد. برای استفاده از این ابزار کافیست حالت SCULPT mode را فعال کنید. پس از این کار، مشاهده خواهید کرد که در نوار ابزار Brush هم حالت SCULPT ظاهر می شود. به این ترتیب می توانید اندازه ی برس، اندازه ی کانونی و سایر ویژگی های قلم خود را تنظیم نموده و کار ایجاد چین خوردگی را آغاز نمایید!

اضافه شدن حالت Auto Fitting یا پرو اتوماتیک

با کمک Marvelous Designer 2021 دیگر می توانید به راحتی هر چه تمام تر یک لباس را بر تن آواتارهای مختلف امتحان کنید؛ و بابت اندازه های آن هیچ نگرانی ای به دل خود راه ندهید. چرا که در این نسخه از برنامه، لباس شما به طور اتوماتیک بر تن آواتارها اندازه خواهد شد! برای فعال کردن این حالت، کافیست که به منوی 2D Pattern بروید و از مسیر گزینه ی Fitting، Auto Fitting را فعال کنید.

قابلیت ادغام با Substance

یکی از هیجان انگیزترین ویژگی های نسخه ی سال 2021 برنامه ی Marvelous Designer، قابلیت ادغام با نرم افزار های Substance است! حالا دیگر این برنامه می تواند فایل های  SBSAR را بخواند و ویرایش کند! اما پیش از هر چیز باید در منوی Material گزینه ی Substance را فعال نمایید. البته ما به شما توصیه می کنیم که برای حصول نتیجه ی بهتر، در پنجره ی 3D گزینه ی High – Quality Render را نیز فعال کنید!

به روز رسانی اندازه و سایز آواتارها

خبر خوب اینکه حالا دیگر در Marvelous Designer 2021 می توانید اندازه و شکل پیش فرض آواتارها یا همان مدل های خود را تنظیم نمایید. به زبان ساده تر، می توانید یک آواتار کاملا منطبق با اندازه و سایز مورد نیاز خود بسازید! از آنجایی که Avatar Editor توسط هزاران داده ی واقعی از اسکن بدن انسان تامین شده است، لازم نیست که حتی در مورد اندازه هایی که وارد نخواهید کرد نیز نگرانی داشته باشید! Marvelous Designer می تواند به طور خودکار آواتار شما را با اندازه های واقعی بدن انسان تطبیق بدهد.

دانلود نرم افزار Marvelous Designer 2021

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *