عضویت

Revit Training

آموزش رویت

اگر به دنبال آموزش رویت به صورت رایگان، ویدئویی و کاربردی هستی جای خوبی اومدی! بیش از 300 عنوان آموزشی در زمینه های مختلف نرم افزار Revit را برای شما به صورت ویدئویی و حرفه ای آموزش داده ایم.

البته دوستان عزیز اگر میخواهید اصولی و حرفه ای رویت را یاد بگیری می تونی از دوره های تخصصی داخل سایت استفاده کنی که از صفر تا صد نرم افزار رویت و پلاگین های جانبی را به شما آموزش داده ایم.

Revit Training

دسته های بندی آموزش رویت

Courses and workshops

دوره ها و ورکشاپ های آموزش Revit

دوره جامع آموزش اینسکیپ

1,999,000 تومان
5
20:00ساعت
2678

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

899,000 تومان
02:00ساعت
2282

دوره جامع آموزش رویت

2,499,000 تومان
5
48:00ساعت
2177

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,499,000 تومان
5
08:00ساعت
2081

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,499,000 تومان
04:00ساعت
1658
Free Tutorials

آموزشهای رایگان نرم افزار رویت

به سادگی به صورت زنده و پویا میتونید هر آموزشی را جستجو کنید

Filter by دسته‌بندی‌های آموزش
آموزش اینسکیپ
آموزش رویت
آموزش پلاگین های رویت
آموزش فاز 2 رویت
مدل سازی پیشرفته
نکات کلیدی رویت

مجموعه آرک پرو برای شما علاقمندان معماری، آموزش رویت را به صورت رایگان و دسته بندی شده در همین صفحه تهیه نموده است. آموزش های نرم افزار revit به طور مداوم در حال به روز رسانی هستند و هر مشکل و یا مسئله ای که باشد ما سعی می کنیم به زبان ساده آنرا برای شما قرار دهیم تا هرچه بهتر بتوانید از آموزش حرفه ای رویت لذت ببرید.

مباحث آموزش رویت رایگان

تمامی آموزش ها به صورت ویدئویی و از مقدماتی تا مباحث پیشرفته در حوزه معماری نرم افزار رویت را شامل می شود. دسته بندی هایی که سعی کردیم به صورت کلی برای این بخش در نظر بگیریم به شرح ذیل است:

  • آموزش فاز دو
  • نکات و ترفندهای نرم افزار revit
  • پلاگین های کاربردی
  • مدل سازی پیشرفته

پوشش تمامی مباحث نرم افزار revit

سعی کرده ایم تمامی مباحث حوزه Bim را در این آموزش های رایگان با زبانی ساده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. نکات و ترفندهایی در این صفحه وجود دارد که به افزایش سرعت هرچه بیشتر معمار های عزیز برای کار با نرم افزار رویت کمک می کند. آموزش ها از صفر تا صد مباحث فاز دو، مدل سازی پیشرفته را شامل می شود. همچنین خیلی از پلاگین های کاربردی مانند اینسکیپ که مورد نیاز کاربران است به صورت اصولی آموزش داده شده است. (دسته ای جدا برای آموزش اینسکیپ به صورت رایگان قرار گرفته که می توانید به آن مراجعه کنید.) تمامی مباحث آموزش رویت منطبق بر آخرین آپدیت های نرم افزار revit است.

دوره های آموزش رویت و ورکشاپ ها

البته در نظر داشته باشید برای اینکه به صورت صحیح و اصولی نرم افزار رویت را فرا بگیرید، می توانید از دوره های آموزش revit مجموعه استفاده کنید که به صورت فصل بندی و کاملاً دقیق براساس تجربیات مدرس، آقای دانیال باقرزاده تهیه و جمع آوری شده است.

دوره هایی که برای شما حکم طلا را خواهد داشت و صرف هزینه ای بسیار پایین می توانید آنرا تهیه نمایید. از دوره های هایی که در آموزشگاه آرک پرو قرار گرفته است می توان به موارد ذیل اشاره کرد: