آموزش رویت

آموزش رویت (Revit) به صورت تخصصی و کاربردی را از ما بخواهید!

سعی ما بر این است که علاقمندان حوزه معماری و مدل سازی بیم (Bim) بتوانند از آموزش رایگان رویت بهره‌منده شوند و نکات کلیدی در این نرم افزار را فرا گیرند. تمامی آموزش ها به صورت ویدئویی می باشد. این آموزش‌ها از مباحث بیس و ابتدایی گرفته تا آموزش فاز 2 و مدل سازی های پیشرفته را در برمیگیرد.

البته وب سایت آرک پرو به صورت تخصصی نرم افزار رویت و مباحث مرتبط با آن را آموزش می‌دهد. شما با خیال راحت می تواند رویت را از مقدماتی تا پیشرفته به صورت کاملاً اصولی و عملی با پشتیبانی حرفه ای (دارای کرکسیون تلگرام) یاد بگیرید.

دوره های آموزشی رویت

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
744

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2488

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2262

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1211

دوره آموزشی ArcBiM

3,500,000 تومان
5
543

پکیج جامع آموزش Revit

1,999,000 تومان
5
48:00ساعت
1946

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
1973
آموزش رویت یکی از کاربردی‌ترین دوره‌ها برای طراحی و مدلینگ بخش‌های گوناگون ساختمان است. این نرم افزار در زمینه طراحی، معماری و به طور کلی رشته‌های مرتبط با ساختمان، به صورت کاملا کاربردی مورد استفاده واقع می‌شود. مجموعه آرک پرو از سال 1395، به صورت تخصصی به آموزش این نرم افزار، تمامی پلاگین‌ها و نرم افزار‌های مرتبط با آن می‌پردازد.

خدمات آموزش رویت معماری

برنامه Revit را میتوان به عنوان یکی از برترین پلتفرم‌های موجود در طراحی ساخاتمان و سازه معرفی نمود. آموزش رویت، مجموعه‌ای جامع برای دانشجویان و علاقمندان به رشته‌های مختلف ساختمان‌سازی است. وجه تمایز نرم افزار رویت با برنامه‌های مشابهی که برای این کار بکارگیری می‌شوند عبارتند از:

پکیج آموزش رویت و همچنین آموزش‌های رایگانی که توسط آرک پرو عرضه شده‌اند، به شکل تخصصی در رابطه با دیسیپلین معماری هستند. این آموزش‌ها در قالب دوره‌های متعدد و مجموعه‌های رایگان ارائه شده‌اند. همچنین مباحث آنها، دارای بخش‌های تئوری و تمرینی می‌باشد. تمامی مباحث رویت در آرک پرو شامل موارد زیر هستند.

این مباحث در بخش ویدئو‌های رایگان رویت نیز مطرح شده‌اند و مفصلاً همراه با ورکشاپ‌های تمرینی به آنها می‌پردازیم. هنرجویان با سپری نمودن دوره Revit می‌توانند به راحتی در دفاتر طراحی ساختمان و معماری مشغول به کار شوند و یا پروژه‌های خود را انجام دهند. توانایی‌های شما پس از فراگیری این مباحث شامل موارد زیر می‌شوند.

آموزش رایگان Revit

آموزش‌های رایگان برای افرادی مناسب هستند که آشنایی با محیط این برنامه داشته و به شکل موضوع محور به دنبال یادگیری مبحث خاصی هستند. افرادی که با فضای این نرم افزار آشنایی دارند، می‌توانند به سادگی از مباحثی که در بخش رایگان ارائه می‌شود، استفاده کنند. آموزش‌های رایگان شامل بخش‌های گوناگون، از جمله فاز دو، کار با پلاگین‌های Revit، مدل سازی پیشرفته، نکات مهم و ترفند‌های کاربردی می‌شود.

بسیاری از این ترفندها و مهارت‌ها، به شکل رایگان هم در این وب سایت ارائه شده‌اند. این آموزش‌های حرفه‌ای و پیشرفته رایگان، خدمات آرک پرو به کاربران خود می‌باشد. به وسیله آنها شما می‌توانید دانش و مهارت خود را در این زمینه ارتقا دهید. آموزش اینسکیپ و برخی برنامه‌های مرتبط نیز، رایگان در وب سایت آرک پرو در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند.

پکیج جامع رویت صفر تا صد

اما در صورتی که با فضای برنامه آشنایی ندارید و یا می‌خواهید کار با برنامه Revit را ،کامل و قدم به قدم، از ابتدا یاد بگیرید، بهتر از پکیج جامع رویت استفاده کنید. برنامه Revit پایه آموزش بخش‌های دیگر در آرک پرو می‌باشد. این مجموعه کامل به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن، البته با تمرین و ممارست، به صورت کامل بر روی این برنامه مسلط شده و بتوانید از ابزارهای آن در پروژه‌های خود استفاده نمایید.

این پکیج جامع شامل سه بخش مقدمات، مدل‌سازی داخلی و خارجی و در آخر آموزش پروژه‌های چالش برانگیز می‌شود. ورکشاپ‌های متعدد بخش دیگری از این دوره هستند. آموزش‌ها در این دوره با توجه به نیاز هنرجویان دسته‌بندی شده‌اند. برخی از سرفصل‌ها در بخش مقدمات شامل موارد زیر می‌شود.

در بخش دوم این آموزش، پس از طرح مباحث مقدماتی بالا به سراغ بررسی 11 پروژه مدرن خواهیم رفت. در این قسمت شما از طریق طرح مثال‌های گوناگون با تکنیک‌های متنوع مدلینگ و طراحی بخش‌های مختلف پروژه (طراحی داخلی، طراحی نما و ویلا) آشنا خواهید شد. این مباحث از مدلینگ ابتدایی تا پرزنت نهایی با پلاگین اینسکیپ را شامل می‌شود. با یادگیری این بخش به شکل کامل، شما در هیچ پروژه‌ای مشکلی نخواهید داشت.

در قسمت آخر از پکیج آموزش رویت، با کار و بررسی دقیق چند پروژه چالشی، شما به شکل کامل بر روی این نرم افزار و محیط آن مسلط می‌شوید. یادگیری این تکنیک‌ها به شما کمک خواهد کرد تا ایده‌های خود را به شکلی کامل اجرایی کنید.

دوره آموزشی آرک‌بیم

پکیج کامل آرک‌بیم نیز شامل سرفصل‌های متعددی است. در این دوره آموزشی دیسیپلین‌های مختلف یک ساختمان، در جزئی‌ترین مسائل با دقت بالا انجام می‌گیرد. تمام آموزه‌ها در هر سه دیسیپلین از مراحل ابتدایی تا پایان، بر روی یک پروژه 4 طبقه، ارائه می‌شوند. بخش‌های متنوع آن بر اساس نیاز‌های اصلی هنرجویان طبقه‌‌بندی شده‌اند.

آرک پرو، از جمله مجموعه‌های آموزشی است که از سال 1395 تا کنون افتخار آموزش به هنرجویان متعددی را در سراسر کشور داشته است. خدمات این مجموعه معتبر شامل آموزش‌های رایگان و دوره‌های کامل برنامه رویت در بخش معماری داخلی و خارجی می‌باشد.