پرش به محتوا

آموزش رویت

آموزش رویت و پکیج جامع Design Pro

آموزش رویت و هدف از انتشار این پکیج :

آموزش رویت آموزشی کامل در دیسیپلین معماری است . در این دوره آموزشی Revit به صورت کامل از صفر با این نرم افزار آشنا خواهید شد. و پس از گذراندن تمام مباحث آموزشی و انجام تمرینات مختلف از آموزش ها به صورت کامل به نرم افزار  Revit تسلط پیدا خواهد کرد .

در هر جلسه آموزش revit چه مبحثی تدریس شده است؟

آموزش رویت در arcpro93.com شامل سه بخش می باشد. بخش اول با نام آموزش های مقدماتی شامل 4 قسمت با نام های آموزش بیسیک و مقدماتی، آموزش های مرتبط با فاز 2، آموزش های مرتبط با ساخت فمیلی و آموزش های مرتبط با پلاگین رندر و انیمیشن اینسکیپ می باشد. بخش دوم شما را با مدل سازی 11 پروژه مدرن و رندرینگ آنها با پلاگین اینسکیپ آشنا خواهد کرد. بخش نهایی (آموزش رویت شماره 3) یا آموزش های پروژه محور Massing شما را در مدل سازی 8 پروژه پیچیده در رویت آشنا می کند.

خرید آموزش Revit

آموزش revit یکی از مهم ترین جنبه های یادگیری طراحی و مدل سازی ساختمان است. رویت در واقع یکی از قدرتمند ترین نرم افزار در زمینه طراحی و مدل سازی ساختمان است. آموزش revit از شرکت بسیار قدرتمند Autodesk باعث شکل گرفتن بسیاری از پروژه های عظیم و مثال زدنی در طراحی و مدل سازی شده اند. به همین دلیل بسیاری از کمپانی ها و دفاتر بزرگ مهندسی و همچنین شرکت های بزرگ ساختمانی در دنیا به استفاده از این نرم افزار روی آورده اند. رویت یا همان نرم‌افزار Autodesk Revit می تواند به عنوان برنامه ای واسط بین رشته های گوناگون طراحی ساختمان و سازه استفاده می شود. هر رشته در این زمینه بنا به نوع نیازش از آموزش رایگان، سریع و حرفه ای رویت استفاده می کند. اگر رشته کاری شما برق، مکانیک، عمران و حتی مدیریت پروژه است می توانید با استفاده از آموزش REVIT از این نرم افزار استفاده و با توجه به تخصص کاری خودتان خطاهای احتمالی پروژه های کاری خود را کاهش دهید.

0 +
خریدار پکیج آموزش جامع رویت

نگاهی به برخی از نتایج کاربران این پکیج و نظرات آنها

آرزو نادم دانشجو سایت
آرزو نــادم

اگه رویت بلد نیستی مثل بچه ای میمونی که راه رفتن بلد نیست پکیج رویت آرکپرو قدم به قدم کنارته که تو رو به یک طراح هوشمند و موفق تبدیل کنه.

پارسا براتی دانشجو سایت
پــارسا بـراتـی

در رویت نکات بسیاری هست که تمام نکات اعم از رندرگیری در این پک به من این قابلیتو داد که در مدل سازی راحت باشم .

صدف عاملی دانشجو سایت
صدف عـاملی

 این پکیج هر چیزی که واسه بهترین شدن توی رویت لازم داره رو بهم داد، از ۰ تا ۱۰۰. بدون کم و کاستی و گروه پشتیبانی به معنای واقعی تکمیل کننده پکیج بود و هست. 

مجموعه آموزشی آرک پرو
نفـر بعدی شما هستـی

قطعا اگر به دنبال نتیجه خوب و مطلوب هستید؛ تلاش، جدیت و پیگیری خود شما هست که باعث این اتفاق میشه. داشتن آموزش ها به تنهایی کافی نیست. تلاش کن و همیشه تشنه یادگیری باش.