عضویت

درباره آرک پرو

همیشه به دنبال آموزش های متفاوت و حرفه ای هستیم

معرفی

آرک پرو

آرک پرو، یک مجموعه جوان و پویا است که از سال 1396 با هدف ارائه آموزش‌های نرم‌افزاری در حوزه معماری، به خدمت از جامعه بزرگ صنعت ساختمان می‌پردازد. از ابتدا همواره در تلاش بوده‌ایم تا آموزش‌های نوین و حرفه‌ای را با شیوه‌های متفاوت ارائه دهیم و این تعهد ماست که به شکل پیوسته بر روی به‌روز بودن و کیفیت در زمینه آموزش نرم‌افزارهای معماری تمرکز داشته باشیم.

آرک پرو در طی این سالیان آموزش های رایگان بسیار و دوره های متعددی رو منتشر کرده و در حال حاضر به یکی از پر مخاطب ترین رفرنس های آموزش نرم افزار رویت به صورت تخصصی در ایران تبدیل شده .

دانیال باقرزاده

دانیال باقرزاده، معمار جوان و بنیان گذار مجموعه آموزشی آرک پرو، به عنوان یک فرد کنجکاو و پرانرژی، همیشه در تلاش بوده تا تخصص خود در زمینه آموزش نرم‌افزار رویت را با دیگران به اشتراک بگذارد.

او با شور و اشتیاق به عنوان بنیان‌گذار این مجموعه ، تجربیات حاصل از فعالیت در پروژه‌های معماری را به صورت ساده و قابل فهم در قالب محتواهای آموزشی ارائه می‌دهد. در دنیای مجازی، به عنوان یک مربی حرفه ای و سختگیر ، تمام تلاشش را به کار گرفته تا دانش و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

 

“به عنوان یک فعال در حوزه معماری، معتقدم ک در حوزه مهارت های مرتبط با معماری امر آموزش به شدت نیازمند تقویت است. بنابراین، تصمیم گرفته‌ام مهارت‌های اساسی را به شیوه‌ای تجربی به دانشجویانم آموزش دهم. هدف من این است که مهارت‌هایی را به دانشجویانم منتقل کنم که با نیازها و شرایط متغیر بازار کار هماهنگی داشته باشند. این آموزش‌ها، مبتنی بر اصول معماری و نیازهای فعلی صنعت ساختمان طراحی شده‌اند، تا فراگیران قادر به پیشرفت در محیط‌های حرفه‌ای شغلی مرتبط با این رشته و یا تأسیس کسب و کارهای معماری شخصی خود باشند.” – دانیال باقرزاده

هنرجویان دوره های فعال ما

مخاطبان عمومی ما

چشم انداز ما :

“چشم انداز ما در آرک پرو، تبدیل شدن به بزرگترین و به‌روزترین مرجع آموزش نرم‌افزار رویت و موارد مرتبط با آن در سراسر کشور است. ما روزانه در توسعه‌ی این هدف، با ارائه به‌روزترین آموزش‌ها و پیشرفته‌ترین دوره‌ها مشغول به کاریم. با همت و تلاش، به عنوان یک جامعه بزرگ در صنعت ساختمان، به پیشرفت و نوآوری کمک کرده و راهنمای همگان در این مسیر بوده و خواهیم بود.” – آرک پرو

مدرسین فعال آرک پرو در حال حاضر :