پرش به محتوا

سالن اجلاس سالانه انجمن کارآفرینی Yabuli ؛ گرمایی امیدبخش در کوهستان های پوشیده از برف چین!

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : یکی از مهم ترین خبرهایی که در چند روز گذشته جهان معماری را متوجه خود نموده است، مربوط به آخرین پروژه ی گروه معماران MAD می باشد! کوتاه و مختصر اینکه مرکز جدید کنگره ی کارآفرینان Yabuli، آخرین پروژه ی این تیم خوشنام و باسابقه در کشور چین (China)، در شرف افتتاح است! در این نوشتار تلاش کرده ایم که شما را با آخرین جزئیات این پروژه ی خیره کننده یعنی سالن اجلاس سالانه انجمن کارآفرینی Yabuli آشنا کنیم؛ پس با ما همراه شوید.

سالن اجلاس سالانه انجمن کارآفرینی Yabuli

پیش از هر چیز بایستی کمی پیرامون Yabuli، یا انجمن کارآفرینان چینی صحبت کنیم. این انجمن در سال 2001 میلادی شکل گرفته است و همواره خود را سنگری مطمئن برای همکاری کارآفرینان چینی در مسیر مقابله با مشکلات متعدد این حوزه می داند! تاثیرات کم و بیش Yabuli بر توسعه ی انجمن املاک شهری، جامعه ی کارآفرینان و حفاظت از بوم شناسی چین بر کسی پوشیده نیست. نکته ی جالب اینکه، به سبب برگزاری اجلاس سالانه ی کارآفرینی و گستردگی حوزه های تحت پوشش این انجمن، به آن لقب داووس چینی داده اند!

سالن اجلاس سالانه انجمن کارآفرینی Yabuli

در طراحی این مرکز جدید می توان روحیه ی کارآفرینی اعضای کنگره را به وضوح مشاهده کرد؛ چرا که ساختمان در هیئت چادری که بر کوهپایه های شمال شرقی چین (China) گسترده شده باشد، به بازدید کنندگان اطمینان خاطر می بخشد.

مهم ترین مشخصه ی پروژه ای که معماران MAD از سال 2017 میلادی مشغول به طراحی و ساخت آن هستند، شاید سقف خمیده و نقره فام آن باشد! این سقف جذاب و چشم نواز با فرم و رنگ خاص خود، بازتاب دهنده ی تپه های پوشیده از برف اطراف خود است. در طول روز و از طریق نورگیر شیشه ای عظیمی که برای ساختمان تعبیه شده است، نور خورشید بر اطراف و اکناف فضای داخلی ساختمان نفوذ می کند؛ حضور اشعه های درخشان خورشید، گرمای خاصی به آن محیط چوبی دلنشین می بخشد!

سالن اجلاس سالانه انجمن کارآفرینی Yabuli

این ساختمان جدید شامل بخش های مختلفی نظیر فضای نمایشگاهی، اتاق جلسات و سالن نمایشی است که به روی عموم مردم باز خواهد بود. هدف مدیران Yabuli و معماران MAD این است که سالن جدید اجلاس سالانه ی این مرکز، به مقصدی جذاب و دعوت کننده برای هم اندیشی و دیدار رهبران حوزه ی کارآفرینی کشور چین تبدیل شود.

 

هنوز نظری ندارید ، صدای خود را به زیر اضافه کنید!


افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.