عضویت

تم جدید محیط رویت

آخرین بروزرسانی : 19 اردیبهشت 1403تعداد بازدید : 182

1

بررسی بروزرسانی 2024 رویت

به رسم روتین سالیانه رویت، جدیدترین نسخه از برنامه روانه بازار شد. رویت 2024 با تغییرات تقریبا گسترده عرضه شده و در این آموزش Revit قصد داریم به برخی ویژگی های جدید آن اشاره کنیم. اولین موردی که کاملا خود را نمایان می کند، حالت Dark رویت یا همان مد تاریک محیط کاری رویت می باشد. بالاخره بعد از مدت ها، این مورد نیز به رویت اضافه شد. هرچند اگر از کاربران قدیمی رویت هستید، ممکن است با تم جدید آنچنان ارتباط خوبی برقرار نکنید و حس استفاده از یک محیط کاملا متفاوت و غیر کاربری به شما القا شود. اما خبر خوب این است که شما میتوانید در تنظمیات، محیط را به دو بخش Light و Dark تقسیم بندی کنید. بدین معنی که محیط کار را به دو بخش روشن و تاریک تقسیم کرد.

چگونه حالت Dark رویت را فعال کنیم:

کافیست وارد منوی File شده و از پایین تصویر روی Options کلیک کنیم. سپس قسمت Color را انتخاب کنید. در منوی UI active theme می توانید حالت تم کار خود را به Dark یا Light تغییر دهید. همچنین می توان بر اساس حالت مد رنگی ویندوز آن را تغییر داد. قسمت پایین نیز در بخش Canvas Colors میتوان بخش کانواس را به طور جداگانه تغییر داد. بدین معنی که کل محیط دارک باشد، اما محیط کار یا کانواس روشن یا هر رنگی که مد نظر دارید، باشد.

به طور کلی بیشر تغییرات مربوط به ضاهر نرم افزار می باشد. آیکونها مدرن تر شده و این موضوع به گفته خود شرکت Autodesk، دسترسی را برای کاربران آسان تر میکند. رفع برخی باگ ها، افزایش عمکلرد داینامو و سرعت کمی بهتر نسبت به نسخه قبل نیز از تغییرات این نسخه به شمار می رود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یک =