عضویت

تکثیر سریع و نامحدود در رویت

آخرین بروزرسانی : 22 اردیبهشت 1403تعداد بازدید : 116

0

ساخت دیوار در رویت

چگونه می توان از داینامو برای سرعت بخشیدن به انجام فعالیت روزانه و تکراری استفاده کرد؟ در ادامه آموزش رویت رایگان، ترفند بسیار مفیدی را برای شما نشان می دهیم.

ممکن است بازسازی واحد های داخلی را بخ طور مکرر انجام دهید و مدام در حال برداشت از واحد ها باشید. بسیاری از افراد برای وارد کردن برداشت خود Revit ابتدا خطوط را با دستور Line طراحی کرده و سپس لاین ها را به طور دستی یک به یک به دیوار تبدیل می کنند. این عمل ممکن است زمان زیادی را از شما بگیرد و مدام در حال انتخاب خطوط و تبدیل آنها به دیوار باشید.

 

راه حل کشیدن سریع دیوارها

با کمک Dynamo می توانید با سرعت بسیار بالاتر، استاندارد و همچنین دقیق تر این عمل را انجام داد. در ویدیو نشان داده ایم که با توشتن چند گره کوچک در داینامو، فقط کافی است خط ها را به معرفی کرده و ما بقی کار را به خود نرم افزار بسپاریم. هرچند همین امر نیز ممکن است برای انجام دادن آن برای دفعات بعدی، زمانبر بر باشد. به همین دلیل ابتدا گره را یک بار نوشته سپس گره را به اسکریپت تبدیل کرده و در Dynamo Player از آن استفاده می کنیم.

ابتدا خطهایی که میخواهیم تبدیل کنیم را به مشخص کرده روی Select کلیک می کنیم. سپس لول ها را مشخص کنید (به عنوان مثل از Level1 تا Level 3). در بخش بعدی نوع دیوار را انتخاب میکنیم. کافی است روی گزینه Run کلیک کنید. مشاهده می کنید که به سادگی و تمیزی دیوارها تولید شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =