عضویت

علامت های کد ارتفاعی رویت

آخرین بروزرسانی : 22 اردیبهشت 1403تعداد بازدید : 133

0

علامت های مثبت و منفی در کد ارتفاعی رویت

ممکن است برای قرار دادن مثبتها در نوشته از منوی تنظمیات (Properties) اقدام کنند. این یک روش درستی است اما باید توجه داشت که این مدل بخش تکست به صورت آنی یا همان اینستنس عمل می کند. این موضوع جایی خود را نشان می دهد که به عنوان مثال شما بالای ده لول مثبت داشته باشید و برای هرکدام به صورت جداگانه این علامت را بنویسید. برای اینکه به صورت خودکار خود برنامه رویت مثب را برای ما نشان دهد راه حل ساده ای وجود دارد. با آموزش رویت در ویدیو بالا با ما همراه باشید تا به شکل درست و منطقی تری این مورد را انجام داد.

راه حل قرار دادن علامت های مثبت

برای اینکه به شکل خودکار رویت، سمبل های مثبت و منفی را به ما نشان دهد کافی است از بخش یوینت فرمت، گزینه پلاس را فعال کنید. بدین شکل که ابتدا کد ارتفاعی را انتخاب و روی Edit Type کلیک میکنیم. از قسمت Primary Units بخش Units Format را کلیک میکنیدو گزینه Use Project settings را خاموش کرده و Show + for positive values را روشن میکنید.

برای عدد صفر نیز ابتدا طبق ویدیو یک Duplicate گرفته و روبروی Elevation Indicator کلید Alt را نگه داشته روی کیبورد 0177 میزنید تا سمبل مثبت و منفی برای شما نشان داده شود. به همین سادگی علامت های مثبت و منفی به شما نشان داده شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 6 =