عضویت

معرفی پلاگین EFAPEL برای رویت

آخرین بروزرسانی : 19 اردیبهشت 1403تعداد بازدید : 121

0

پلاگین Efapel رویت، برای ابزارهای برقی

در معماری، پرداختن به جزییات و مدل سازی، طرح شما را جذاب تر و واقعی تر می کند. در این آموزش رویت، به بحث قرار دادن کلیدهای برق و پریزها خواهیم پرداخت.

یکی از ریزکاری هایی که اغلب شبیه سازهای حرفه ای به آن توجه میکنند، اضافه کردن پریزهای برق و به طور کلی ادوات برق در طراحی می باشد. از اهمیت قرار دادن کلیدها و پریز برق جایی اهمیت پیدا میکند، که پس از طراحی، وارد فاز اجرایی می شود. به عنوان مثال اگر شما بدون قرار دادن کلیدهای برق و نشان دادن جای گیری آنها در محیط کار، طرح را اجرا کنید، برق کار هرمکانی که دوست داشته باشد، کلید و پریزهای برق را به دلخواه خود نصب می کند. به همین دلیل بهتر است برای شکیل تر شدن کار و دقت به جزییات در طراحی، از ادوات برقی در رندر خود استفاده کنید.

اضافه کردن دکمه و پریز برق با EFAPEL

با کمک پلاگین EFAPEL به راحتی ادوات برقی را به کار خود اضافه کنید. انواع و اقسام پریزها در مدلهای مختلف همچنین کلیدهای برق با مکانیسم های متنوع در بانک اطلاعاتی این پلاگین وجود دارد. این پلاگین به طور ساده اما با جزییات بالا، انواع مدلهای سه بعدی برای ابزارهای برقی را به شما میدهد تا کار شما واقعی تر و به نوعی ملموس تر به نظر برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =