روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
عجیب ترین تخفیف آخر سال

پروژه طراحی خانه ای در باغ ؛ ترجمه معاصر معماری روستایی

پروژه طراحی خانه ای در باغ
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 1 دی 1400تعداد بازدید : 301 دسته بندی : آموزش

تحریریه مجموعه آموزش مجازی آرک پرو : امروز تصمیم گرفته ایم که شما را با پروژه طراحی خانه ای در باغ آشنا کنیم. این پروژه مسکونی در گامپولن (Gampelun) یکی از شهرهای کشور اتریش (Austria) قرار گرفته است. بد نیست بدانید که ایناقامتگاه مسکونی چیزی در حدود 170 متر مربع مساحت دارد و توسط شرکت معماری Firm طراحی و اجرا شده است. شاید از خودتان بپرسید که دلیل این نام گذاری عجیب چیست؟ پس بد نیست بدانید که ساختمان سه طبقه ی خانه ای در باغ، در میانه ی یک باغ سرسبز و باشکوه بنا شده است. در واقع،  می توان این خانه را پاسخی معاصر به معماری کشاورزی دانست. همان سبکی که در گامپولن بسیار پر طرفدار است! در ادامه ی این مطلب، شما را با ویژگی های بارز پروژه طراحی خانه ای در باغ آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

پروژه طراحی خانه ای در باغ

پروژه طراحی خانه ای در باغ
فضاهای داخلی خانه‌ای در باغ

 

آشنایی با ساختار خانه ای در باغ

ساختار این خانه با کمک متریال چوب شکل گرفته است. البته، جالب است بدانید که چوب های مورد نیاز برای ساخت این واحد مسکونی، از محل دارایی های شخصی مالکین آن تامین شد. پس این پروژه را می توان به نوعی، دوستدار محیط زیست دانست. اما نکته ای که نباید ناگفته بماند این است که نه فقط ساختار، بلکه تمامی نماهای خانه ای در باغ نیز با کمک چوب طراحی شده اند. به علاوه، بخش مهمی از طراحی داخلی خانه باغ هم با کمک چوب انجام شد.

پروژه طراحی خانه ای در باغ

پروژه طراحی خانه ای در باغ
طراحی داخلی خانه‌ای در باغ

پروژه طراحی خانه ای در باغ

 

نگاهی به طراحی داخلی و دکوراسیون خانه ای در باغ

دیوارها و سقف های این خانه با کمک چوب های صنوبر 24 سانتی متری ساخته شده اند. از سوی دیگر، باید اشاره کرد که از چوب صنوبر، برای ساختن پنجره ها، بخشی از مبلمان و همچنین، برای ساختن سقف آکوستیک نیز بهره گرفته شده است. کف سازی خانه و پله های داخلی نیز با بهره گیری از چوب راش برپا شده اند. چوب نارون هم برای شکل دادن به پاسیو و بخشی از مبلمان خانه به کار رفت. در این میان، کتابخانه با کمک فلز سیاه رنگ طراحی شده است. این ققسه ی فلزی همچون تک نگینی درخشان، در میانه ی فضای داخلی خانه ای در باغ می درخشد.

پروژه طراحی خانه ای در باغ
کتابخانه‌ی خانه‌ای در باغ

پروژه طراحی خانه ای در باغ

 

سازماندهی فضایی خانه‌ای در باغ

در طبقه ی همکف این خانه، آشپزخانه، اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن جای گرفته اند. یکی از مهم ترین ویژگی های این بخش از خانه، نمای پانورامایی است که در قاب پنجره های عظیم و طویل خانه ثبت شده اند. اما بد نیست بدانید که این پنجره های مدرن و عریض در طبقات بالاتر و خصوصی تر خانه، جای خود را به چارجوب هایی سنتی و معمولی داده اند.

پروژه طراحی خانه ای در باغ
موقعیت پروژه

 

پروژه طراحی خانه ای در باغ
مقطع
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =

ورکشاپ حرفه ای Para Containers

699,000 تومان
02:09ساعت
44

ورکشاپ حرفه ای Revit Parametric / Dynamo

1,199,000 تومان
5
14:00ساعت
756

ورکشاپ حرفه ای ParaLight

1,099,000 تومان
04:00ساعت
1617

ورکشاپ حرفه ای FinGlass

599,000 تومان
02:00ساعت
2265

ورکشاپ حرفه ای KitchenExpert

1,099,000 تومان
5
08:00ساعت
2005

ورکشاپ حرفه ای BoxOffice

1,099,000 تومان
08:00ساعت
1231

پکیج جامع آموزش Enscape

1,499,000 تومان
5
20:00ساعت
2565